basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart bude mít v prodeji smartphony Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3

Prodejce elektra Datart je jedním z mála prodejců v ČR, který být mít již brzy exkluzivně v nabídce mobilní telefony Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3.

Společnost HMD Global dnes oznámila exkluzivní partnerství s mobilním operátorem O2 a prodejci Mall.cz, CZC.cz a Datart. Již brzy tito partneři zahájí prodej kompletního nového portfolio chytrých mobilních telefonů Nokia v České republice. Telefony byly představeny na veletrhu Mobile World Congress letos v únoru.

Díky závazku využití čistého systému Android na všech smartphonech se mohou uživatelé těšit na jednoduchý, čistý a rychlý systém, navíc se zárukou budoucích aktualizací na nejnovější verze.

Nokia 6 bude na našem trhu dostupná za 6 799 Kč, Nokia 5 za 5 499 Kč a Nokia 3 za 3 999 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů