Průvodce používáním aukcí na e-shopu Datart.cz

V neděli 16. srpna končí rozsáhlý aukční výprodej skladového zboží, připravený pro návštěvníky e-shopu Datart.cz v souvislosti se stěhováním centrálního skladu tohoto prodejního řetězce.

08/2009

Z home page Datart.cz je možné se na aukce dostat přes záložku Aukce nebo je možné navolit přímou adresu aukce.datart.cz.

Na titulní stránce aukcí se zobrazuje přehled aukcí seřazených podle doby, která ještě zbývá do jejich konce. Pro účast v aukci je třeba se na webu zaregistrovat, jinak není možné přihazovat.

Na stránce samotné aukce jsou k nalezení kromě podrobnějších informací o daném výrobku i podrobné údaje o probíhající aukci. Červený rámeček ohraničuje informace o cenách a časových termínech aukce: aktuální cenu je možné porovnat s cenou běžnou i s cenou „Kup teď“, za kterou je výrobek možné koupit okamžitě, bez čekání na konec aukce..V oblasti ohraničené zeleným rámečkem se odehrává samotné přihazování, také je zde možné zadat přihazování automatické, které navyšuje uživatelem nabízenou cenu automaticky po příhozech ostatních zájemců, a to až do zadané výše.

Tisková zpráva a obrazová dokumentace ke stažení zde

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů