DATART společně se svými zákazníky pomáhá rodinám bojujícím s rakovinou

Letos, stejně jako loňský rok, spustil DATART, jednička na trhu prodejců elektro, vánoční soutěž ve které každý vyhrává a zároveň svou účastí pomáhá dobré věci. Vánoční soutěž DATARTu tradičně nemyslí jen na soutěžící, ale jejich prostřednictvím pomáhá potřebným. Navíc, za každého soutěžícího pošle DATART a jeho partner ET NETERA finanční příspěvek nadačnímu fondu DOBRÝ ANDĚL.

11/2012

„Letošní vánoční hra začala 15/11 a potrvá do 5/12. Pro tento rok jsme se spojili přímo s konkrétním projektem – nadačním fondem DOBRÝ ANDĚL, který pomáhá rodinám s dětmi v boji s rakovinou.“ říká Ondřej Chlumský, marketingový manažer společnosti DATART, která soutěž pro zákazníky připravila.

„Andělská vánoční soutěž“ probíhá na stránce www.vanoce.datart.cz a je otevřena všem zaregistrovaným na www.datart.cz. Hráči si sami zvolí, zda chtějí soutěžit jako „Dobří andělé“, nebo „sněhuláci“. „Dobrým andělem“ se stane každý, kdo věnuje příspěvek alespoň ve výši Kč 100,- nadačnímu fondu DOBRÝ ANDĚL. Každý takový „Dobrý anděl“, získává možnost projít hrou o poznání snadněji, než soutěžící „sněhulák“, tedy ten, který žádný dar neposkytl (nicméně ani jemu není vítězství ve vánoční soutěži odepřeno!). „Vyhrává opravdu každý, a to každý den kdy soutěží“ říká Ondřej Chlumský a dodává „přinejmenším vyhrajete „pouze“ slevu na nákup v internetovém obchodě www.datart.cz“.

Celkem 21 soutěžních dní je nepravidelně rozděleno na 10 dní soutěžení o standardní ceny, 10 dní soutěžení o prémiové ceny a poslední soutěžní den pouze pro soutěžící „Dobré anděly“. 10 dní hraní o standardní ceny (např. slevové kupóny na nákup elektroniky a vouchery na nákup zážitků v DATARTu, filmová DVD a Blu-Ray disky) bude pro všechny soutěžící stejně obtížných. Dalších 10 dnů, kdy se bude hrát o prémiové ceny (např. vysavače, žehličky, rychlovarné konvice, kuchyňské roboty, mixéry, pekárny, žehličky na vlasy, kávovary, zážitky, sluchátka, tablety, smartphony) už bude úkoly rozlišovat – „Dobří andělé“, protože pomohli jiným, budou plnit jednodušší úkoly než „sněhuláci“, kteří si sami zvolili složitější cestu k vítězství. Poslední ze soutěžních dní bude věnován pouze „Dobrým andělům“, ti budou hrát o speciální andělskou cenu (25ks sluchátek KOSS Porta Pro BLK  v hodnotě Kč 999,- za kus).

„Nad rámec soutěže, resp. darů poskytnutých soutěžícími zákazníky, se DATART INTERNATIONAL,a.s. společně s firmou Et netera a.s. rozhodl podpořit nadační fond DOBRÝ ANDĚL vlastním příspěvkem. Za každého soutěžícího věnujeme společně jednu korunu.“ doplňuje Jana Choroušová, PR manažerka DATARTu. Dalšími partnery soutěže se stala značka LOAP nebo ETA.

„Andělská vánoční soutěž“ navazuje na úspěch loňské vánoční hry, které se zúčastnilo přes 60.000 soutěžících. Vítězkou se stala paní Romana Juhová, která svou výhru věnovala Dětskému kardiocentru nemocnice v Motole. Již vloni bylo možné prostřednictvím vánoční hry pomoci potřebným. Díky soutěžícím zákazníkům bylo rozděleno Kč 328.900,-, a to Nadaci Jedličkova ústavu - Pomoc dětem a mladým lidem s postižením, Fondu ohrožených dětí o.s. - Pomoc ohroženým dětem a Nadaci rozvoje občanské společnosti - Konto Matěj.

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL pomáhá rodinám, které se v důsledku boje s rakovinou dostali do finanční tísně. Jako jedna z mála nadací, resp. nadačních fondů na našem trhu nefinancuje svůj vlastní provoz ze zaslaných příspěvků, ale je plně hrazen jeho zakladateli.  Znamená to, že každý příspěvek nadačnímu fondu se dostane beze zbytku k potřebným.

DATART INTERNATIONAL,a.s. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém trhu působí již 22 let. Zákazníci v DATARTu najdou vždy kvalitní zboží za nejlepší ceny a také bohatou nabídku služeb (např. doprava zdarma, prodloužená záruka, ekologická likvidace, atd.). DATART se po celou dobu své existence snaží podporovat ty, kteří pomoc opravdu potřebují. Několikrát do roka pomáhá zejména věcnými dary potřebným.

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde

Kontakt pro média:

Jana Choroušová

+420 225 991 276

Jana.Chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů