Letní výprodejové aukce na Datart.cz

Již tuto neděli končí rozsáhlý aukční výprodej skladového zboží připravený pro návštěvníky e-shopu Datart.cz.

08/2009

Síť prodejen spotřební elektroniky Datart v současnosti stěhuje svůj centrální sklad do nových prostor, více vyhovujících zvýšeným nárokům na skladové hospodaření, které klade provoz skutečně moderního obchodního řetězce. Při této příležitosti byla během tohoto éta posílena aukční nabídka v rámci nabídky e-shopu Datart.cz o zboží ze starého skladu, které již z nejrůznějších důvodů nemůže být uvedeno do běžného prodeje.

Jedná se výhradně o plně funkční zboží s poškozenými obaly či s kosmetickými závadami. Na veškeré zboží z aukcí se vztahuje roční záruka a najdete zde jak velké černé a bílé spotřebiče - televizory, pračky, myčky, sporáky, tak i notebooky či menší přístroje typu notebooků, vysavačů či telefonů. Zboží v aukcích se prodává s cenami v průměru o 60% nižšími oproti konkurenčním internetovým obchodům. Běžná aukce trvá v průměru 8 dní. Zhruba 30% kupujících ale využívá i funkci „Kup hned“, která jim umožní získat zboží okamžitě, za cenu o něco vyšší, ale bez čekání na výsledek aukce.

K aukcím na webu Datart.cz vede buďto odkaz z titulní stránky e-shopu, nebo přímá internetová adresa aukce.datart.cz. Každý den probíhají dvě uzávěrky aktuálních aukcí, a to ve 12.30 a ve 20.30. Přihazovat k ceně je možné ručně či pomocí Automatických příhozů, které automaticky navyšují zákazníkem nabízenou částku až do výše, kterou si sám určí. Účastníci aukcí jsou zároveň e-mailem informování o příhozech ostatních zájemců.

Přehledné vysvětlení fungování aukcí na e-shopu Datart.cz naleznete zde

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci ke stažení naleznete zde

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů