Nové Samsung Smart LED TV nyní exkluzivně v DATARTu

Na český trh poprvé vstupují revoluční televizory Samsung ovládané hlasem a gesty.

03/2012

DATART opět posunuje hranice domácí zábavy a nabízí svým zákazníkům bránu do světa plného neomezených možností a fantazie. Od 26. března mohou zákazníci v prodejnách DATARTu vyzkoušet a nakupovat nové špičkové Smart televizory Samsung Slim LED TV ES8000 a ES7000. Nové modelové řady staví na třech klíčových pilířích: Smart Interaction (chytrá interakce), Smart Content (chytrý obsah) a Smart Evolution (chytrý vývoj).

„Naší filozofií je jít za hranice možného. Samsung si stanovuje cíle vyšší, než je očekávání trhu, a proto může být dlouhodobě leaderem. Proto můžeme už dnes uvést na český trh televizory, o kterých bychom ještě před dvěma lety řekli, že jsou z říše sci-fi. Televizory, které můžete ovládat na dálku hlasem a gesty a to včetně pokročilejších funkcí. Naše nové televizory budou stále o krok napřed, neboť jsme zakazníkovi u nových modelů umožnili zcela jednoduché hardwarového vylepšení, pokud bude někdy v budoucnu potřeba,“ říká Ondřej Lukáč, marketingový manager společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Smart Interaction

Koncepce Smart Interaction umožňuje zákazníkům komunikovat se svými televizory prostřednictvím hlasu, pohybu nebo díky rozpoznání tváří. Jedná se o alternativu dálkového ovladače, kdy jeho použití není vhodné nebo pohodlné. Díky zabudované kameře s vysokým rozlišením a dvěma mikrofonům u vlajkové řady chytrých televizorů Samsung stačí, aby uživatel televizor pozdravil, čímž aktivuje hlasové ovládání, nebo vyslovil slova „internetový prohlížeč“ a získal přístup online, prohlížel si a vybíral výsledky hledání, nebo zvýšil hlasitost pouhým pohybem ruky nebo prostým vyslovením „kanál“ (požadované číslo).

Smart Content

Obsah je stále chytřejší, robustnější a dostupnější. Samsung rozšířuje nabídku „šitou na míru,“ která lépe odráží potřeby zákazníků. Dnes je k dispozici více než 1400 aplikací pro chytré televizory, které si mohou majitelé televizorů do svých přístrojů „doinstalovat“. Nový výkonný dvoujádrový procesor umožňuje stahovat si více aplikací a zároveň si přitom prohlížet internet nebo sledovat televizní program – jedná se o skutečný multitasking!

Smart Evolution

Technologický pokrok je natolik rychlý, že není v silách většiny zákazníků mít neustále to nejlepší, ač po tom mnozí jistě touží. Sada Evolution Kit bude každý rok díky technologii Samsung „systém na chipu“ vybavena nezbytným hardwarem i softwarem, a přinese tak lepší obsah a výkon do všech chytrých televizorů vyrobených v roce 2012 nebo novějších. Jednoduchá zdířka na zadní části televizoru tak zhmotní sen o zážitku z nejnovější televizní technologie.

Svět neomezené zábavy

Inteligentní televizory Samsung Smart TV se stanou doslova širokou bránou do světa zábavy. Od klasického televizního vysílání, přes přístup k aktuálnímu dění na internetu, až třeba po hraní her. Díky inteligentním funkcím si každá rodina může dopřát skvělou zábavu.

  • Family Story - album umožňující uživatelům uspořádávat si fotografie a užívat si jejich prohlížení na velké obrazovce. Členové rodiny si také mohou vyměňovat poznámky a upozornění, ať už jsou kdekoli, a to prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu, PC nebo televize.
  • Fitness - umožňuje uživatelům propojit televizi Samsung s chytrým telefonem Samsung prostřednictvím mobilní aplikace Fitness. Mohou rovněž pomocí wi-fi připojit váhu a sledovat plnění cílů při kontrole hmotnosti a zároveň prostřednictvím vestavěné kamery vytvořit virtuální zrcadlo a pozorovat se při cvičení.
  • Kids - nabízí bohatý výběr infozábavy a her, a to v prostředí, v němž se děti snadno zorientují a jež mají rodiče zároveň pod kontrolou.

V letošním roce společnost Samsung modernizovala svoji službu AllShare a změnila ji na AllShare Play, která je součástí nabídky nových modelů. Nová služba umožňuje přesouvat obsah z jednoho zařízení na druhé, ze zařízení do cloudu, a to vše bez ohledu na lokalitu. Služba AllShare Play také nabízí zdarma omezenou online kapacitu datové úschovny.

Smart LED televize Samsung nabízejí díky pokročilé konstrukci křišťálově jasnou kvalitu obrazu Obě nové modelové řady 8000 i 7000 Samsung Smart LED TV nabízejí špičkové technologie poskytující jasný obraz ve 2D i ve 3D. Technologie Micro Dimming Ultimate, jíž je vybaven model ES8000, analyzuje stovky částí obrazu a v reálném čase optimalizuje podsvícení LED panelu i videosignál pro jednotlivé sekce, přičemž v oblastech s nižší gradací zvyšuje maximální hodnoty bílé. To vede k celkovému 20% nárůstu jasu a poskytuje nadšencům domácí zábavy zážitek z bohatších barev, jasnějšího obrazu a vyšších kontrastních poměrů. Tato technologie rovněž eliminuje „halo“ efekt a zkreslení obrazu související s rozptýleným světlem.

Maloobchodní ceny dle jednotlivých verzí:

  ES 8000 ES 7000
40" (106cm)) 39 990,- Kč 35 990,- Kč
42" (117cm) 49 990,- Kč 44 990,- Kč
55" (140cm) 71 999,- Kč 64 990,- Kč

Zákazníkům až do domu

Zákazníci DATARTu dlouhodobě oceňují širokou paletu doplňkových služeb, jaké v podobné míře nenajdou nikde na trhu. S novými špičkovými televizory Samsung Smart LED TV se přímo nabízí jedinečná DATART doprava zdarma, a především možnost Pojištění, které zákazníky po 3 roky chrání před neočekávanými výdaji při takových událostech, jako jsou například krádež, náhodné poškození, živelné události a další. Zákazníci rovněž mohou využít služeb AV specialisty, který zajistí profesionální instalaci plochých televizorů na zeď, nastaví jej, propojí s dalšími přístroji a provede základní proškolení obsluhy.

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

Jana Choroušová
Jana.Chorousova@datart.cz
+420 225 991 276

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů