Datart.cz: Datart je specialistou na velké domácí spotřebiče

I ve třetím měsíci letošního roku stoupala na eshopu Datart.cz prodejní úspěšnost velkým spotřebičům, které výrazně ulehčují četné domácí práce.

06/2012

Zájem o vybavení domácností praktickými pomocníky převyšoval vcelku všechny ostatní skupiny zboží. Nejvýrazněji se prosadily kompaktní automatické pračky, přičemž na čelním místě stojí pouhých 44cm hluboká automatická pračka Bosch WLX20462BY s moderním vybavením a širokou programovou výbavou s extra krátkými programy. Vedle nejprodávanějších modelů střední třídy lze v poslední době pozorovat přesun zájmu zákazníků k vyšším modelům, vybaveným nejnovějšími technologiemi. Důkazem toho jsou skvělé prodejní výsledky automatických praček LG F1480TDS a Bosch WAS32798ME. Zákazníci Datartu si tak mnohem častěji rádi připlatí za vyšší kvalitu, kterou v nabídce eshopu Datart.cz samozřejmě vždy najdou.

Prodejně velmi dobře si vedly i sušičky prádla, které se pomalu stávají standardním vybavením každé moderní domácnosti. Nejúspěšnější byla v březnu na eshopu Datart.cz sušička AEG T75470AH s extra tichým chodem a - díky technologii sušení za pomoci tepelného čerpadla - i nízkou spotřebou elektrické energie.

Další místa pomyslného žebříčku obsadily krom automatických praček a sušiček prádla i varné desky, myčky nádobí a chladničky. DATART tak opět potvrzuje, že je specialistou na velké domácí spotřebiče a je připraven zákazníkům nabídnout plný komfort dalších, na koupi navázaných služeb. V prvé řadě je to DATART DOPRAVA, tedy doprava po celé republice, a to s dodáním až na zákazníkem určené místo kdekoliv v domě nebo v bytě. S tím je spojena i odborná instalace spotřebiče a jeho první uvedení do provozu, což se týká i profesionální instalace vestavných spotřebičů. Následuje případný odvoz starého spotřebiče a jeho ekologická likvidace, takže zákazník musí v Datartu učinit vlastně jen dva zásadní kroky - vybrat si a nakoupit.

Jinak absolutním produktovým hitem v měsíci březnu byl tablet New iPad, který doslova trhal všechny dosavadní známé rekordy. A to za pouhých osm dní, neboť prodej samotný odstartoval až 23. března. DATART je autorizovaným prodejcem Apple přístrojů a měl tedy možnost svým zákazníkům nabídnout nový iPad hned v první vlně, což zákazníci náležitě ocenili - velké množství jich využilo možnosti být informován v okamžiku, jakmile byl iPad naskladněn, takže jej mohli ihned zakoupit. Ti, kteří využili i speciální nabídku Doprava kurýrem, si tak mohli svůj nový iPad užívat ještě tentýž den. Zájem zákazníků se rozprostřel mezi všechny modely, největší zájem však přeci jen zaznamenal New iPad 64GB Wi-Fi + 4G, v černé mutaci. Současně výrazně „zabodoval“ i předchozí model iPad 2, jemuž se s příchodem nástupce snížila cena - například DATART nabídl svým zákazníkům modely iPad 2 za akční cenu 9 990 Kč.

Nejúspěšnější zboží na e-shopu Datart.cz - březen 2012, vybrané segmenty:

  • Pračka Bosch WLX20462BY
  • Sušička AEG T75470AH
  • 3D televizor Samsung UE37D6510
  • LCD televizor Samsung LE32D550
  • LED televizor Samsung UE46D5500
  • Plazmový televizor Panasonic TX-P42G30E
  • Mobilní telefon Huawei Honor
  • Tablet APPLE Nový iPad 64GB Wi-Fi + 4G
  • Notebook Acer AS ONE 722

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

Jana Choroušová
Jana.Chorousova@datart.cz
+420 225 991 276

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů