AEG oslavuje 125leté výročí. Na vybrané modely získejte zpět 1250 Kč!

AEG Oslavuje 125 let

Již od 23. května 1887, tedy 125 let, usilujeme o dosažení prvotřídních výsledků prostřednictvím inovací ve všech oblastech naší činnosti. Abychom toto výročí společně oslavili, připravili jsme pro vás – naše zákazníky – speciální 125denní akci.

Při nákupu jednotlivých vybraných modelů získáváte 1250 CZK zpět na daný spotřebič.

Každý spotřebič značky AEG v sobě spojuje prvotřídní design a inovace, díky kterým získal světovou proslulost.

Podmínky akce

Akce se vztahuje pouze na vybrané modely volně stojících výrobků AEG:

Modely, na které platí akce:

Platnost akce: 23.5.–24.9. 2012

Zákazník má právo na vrácení peněz ve výši 1 250 Kč pokud splní níže uvedené požadavky:

Zakoupí jeden z vybraných modelů v jedné z vybraných sítí prodejen elektrospecialistů, jejichž seznam naleznete výše pod odkazem na internetové stránky těchto elektrospecialistů.

Zašle kopii nákupního dokladu společně s vyplněným registračním formulářem, který zákazník nalezne přímo v prodejnách nebo ke stažení zde.

Všechny požadované podklady zašle buď poštou na adresu Electrolux, P. O. Box 76, Praha 025, PSČ 225 76, nebo e-mailem na electrolux@dimar.cz. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na infolince 420 383 130 137, která je v provozu každý pracovní den od 9:00 do 18:00 hod.

V případě, že registrační formulář bude správně vyplněn a podepsán a současně bude ze zaslané kopie účtenky či faktury vyplývat, že se jedná o vymezený výrobek, a bude účastníkovi, buď formou e-mailu nebo dopisem, oznámeno vyrozumění, že splnil podmínky pro výplatu částky 1 250 Kč za každý zakoupený vymezený výrobek a do sedmi pracovních dnů ode dne zaslání vyrozumění bude účastníkovi vyplacena částka 1 250 Kč, a to buď na účastníkem uvedený bankovní účet, nebo formou poštovní poukázky, v závislosti na tom, jakou formu úhrady si účastník vybral v registračním formuláři.

Úplné podmínky akce jsou ke stažení zde

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů