basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

O nás

Kdo jsme

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb.

V roce 2015 jsme představili nový koncept Prodejna 21. století, jehož hlavním motivem je humanizace prostoru. Ve spolupráci s architekty jsme vytvořili prostředí prodejny podle potřeb zákazníka. Použité materiály, design interiéru, odpočinkové zóny, barevné a prostorové členění napomáhající orientaci nakupujících - to vše utváří ucelený koncept humanizované prodejny. V roku 2017 jsme představili koncept Malých městských prodejen. U těchto prodejen se zaměřujeme hlavně na okamžitou dostupnost sortimentu a osobní kontakt se zákazníkem. Ve všech prodejnách se o zákazníky starají naši elektrospecilisté, kteří umí vždy poradit. Za úplnou samozřejmost pokládáme dlouhou otevírací dobu, víkendový prodej a možnost parkování.

Díky snaze přiblížit se co nejvíce zákazníkovi 21. století jsme získali ocenění finalista soutěže Mastercard Obchodník roku 2017 v kategorii Nejlepší zákaznický zážitek v digitální době. E-shop Datart.cz zase vyhrál za kvalitu devátý ročník soutěže ShopRoku 2017 v kategorii elektro.

Co nabízíme

V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství.

Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis.

V naší nabídce naleznete také široké možnosti financování za výhodných podmínek

Několik čísel

Prodejní řetězec tvoří celkově 111 prodejen, z nichž 95 se nachází v České republice a 16 na Slovensku. Naše prodejny najdete zde.

Kam směřujeme

Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby.

Chceme získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní a servisní sítě. Naším záměrem je stále překvapovat i ty, kteří Datart již znají a to prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek, které skutečně stojí za to.

Naším heslem je 100 % spokojených zákazníků. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i vy.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______