basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Základní instalace spotřebičů

Velké zboží vám jako součást naší prémiové DATART dopravy doručíme po celé ČR, vyneseme na místo určení, rozbalíme a provedeme jeho základní instalaci.

V čem spočívá základní instalace

Naši technici ustaví výrobek na místo jeho určení a provedou jeho připojení k předem připraveným přívodům elektrické či vodní energie (případně odpadu, anténnímu rozvodu apod.). Výrobku odstraníme jeho aretační a ochranné prvky a předvedeme vám jeho základní funkce. 
 
POZOR – u jakéhokoli chladícího spotřebiče (lednice, mrazáky apod.) nelze výrobek ihned uvést do provozu –více informací v návodu k použití nebo na zákaznické lince DATART.
 
V případě požadavku je při závozu poskytována také ekologická likvidace vysloužilého výrobku a odvoz obalových materiálů. Odvoz starého spotřebiče je zdarma. Je ale nutné, aby byl spotřebič odpojený, demontovaný a připravený k odvozu. Pokud máte zájem o odvoz vysloužilé chladničky, nezapomeňte ji prosím odmrazit.
 

Čím nám můžete pomoci při základní instalaci

Nejdůležitějším je zachování průchozího profilu pro přepravu výrobku, obzvláště v případě velkých výrobků, jakými jsou chladničky, pračky či myčky nádobí. Pro váš nový spotřebič je taktéž nutno mít před příjezdem naší posádky připraven přívod elektrické energie a vody a zajištěn odvod odpadu, jinak nebudeme schopni instalaci provést (může se měnit v závislosti na druhu spotřebiče).
 
V případě instalací těžkých předmětů (televizory, velké mikrovlnné trouby) nezapomeňte na zajištění podstavce (nábytku), s odpovídající nosností.
 

Co není součástí základní instalace

Obsahem základní instalace není především následující:
 
 • připojení spotřebiče na napětí 380 V (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně, nebo na e-shopu)
 • připojení či odpojení plynu (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně, nebo na e-shopu)
 • rozvádění jakýchkoliv energetických sítí (prodlužování přívodů vody, kanalizace, drážkování či sádrování kabelů a jejich zalištování)
 • instalace vestavných spotřebičů (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně, nebo na e-shopu)
 • připojení amerických ledniček na přívod vody (lze si přikoupit jako samostatnou službu DATART dopravy přímo u posádky, která vám lednici přiveze)
 • upevnění televizorů na zeď (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně, nebo na e-shopu)
 • televize se satelitním tunerem (ladíme pouze DVB-T)
 • zapojení bojlerů
 • stavba a zapojení bazénů a vířivek
 • zapojení a montáž grilů
 • instalace digestoře (v tomto případě je vyžadována placená instalace vestavného spotřebiče)
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů