basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Základní instalace spotřebičů

Velké zboží Vám jako součást naší dopravy DATART se službami doručíme po celé ČR, vyneseme na místo určení, rozbalíme, a provedeme jeho základní instalaci.

V čem spočívá základní instalace

Naši technici ustaví výrobek na místo jeho určení a provedou jeho připojení k předem připraveným přívodům elektrické či vodní energie (případně odpadu, anténnímu rozvodu apod.). Výrobku odstraníme jeho aretační a ochranné prvky, a předvedeme Vám jeho základní funkce. Jediná výjimka je připojení amerických ledniček na přívod vody - toto je placená služba DATART dopravy.

POZOR - u jakéhokoli chladícího spotřebiče (lednice, mrazáky,...) nelze výrobek ihned uvést do provozu - více informací v návodu k použití, nebo na zákaznické lince DATART.

V případě požadavku je při závozu poskytována také ekologická likvidace vysloužilého výrobku a odvoz obalových materiálů. Odvoz starého spotřebiče je zdarma. Je ale nutné, aby byl spotřebič odpojený, demontovaný a připravený k odvozu. Pokud máte zájem o odvoz vysloužilé chladničky, nezapomeňte ji prosím odmrazit.

Čím nám můžete pomoci při základní instalaci

Nejdůležitějším je zachování průchozího profilu pro přepravu výrobku, obzvláště v případě velkých výrobků, jakými jsou chladničky, pračky či myčky nádobí. Pro Váš nový spotřebič je taktéž nutno mít připraven přívod elektrické energie, vody, a zajištěn odvod odpadu (může se měnit v závislosti na druhu spotřebiče).

V případě instalací těžkých předmětů (televizory, velké mikrovlnné trouby) nezapomeňte na zajištění podstavce (nábytku), s odpovídající nosností.

Co není součástí základní instalace

Obsahem základní instalace není především následující:

  • připojení spotřebiče na napětí 380 V (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně)
  • připojení či odpojení plynu (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně)
  • rozvádění jakýchkoliv energetických sítí (prodlužování přívodů vody, kanalizace, drážkování či sádrování kabelů a jejich zalištování)
  • instalace vestavných spotřebičů (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně)
  • upevnění LCD a PDP televizorů na zeď (lze objednat jako samostatnou službu na prodejně)li>
  • televize se satelitním tunerem (ladíme pouze DVB-T)
  • Připojení amerických ledniček na přívod vody
  • Zapojení bojlerů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______