Vyzvednutí na prodejně

VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ NA PRODEJNÁCH

Neztrácejte čas čekáním na balíček na poště! Vyhněte se nekonečným frontám a vyzvedněte si zboží na jedné z našich prodejen. V pohodlí domova si na našem e-shopu vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy vyzvednutí na prodejně. Vaši zásilku dopravíme do prodejny, kterou si vyberete. Až bude na prodejně připravena, obdržíte od nás informační e-mail a SMS. Zboží na vás bude v prodejně čekat 5 pracovních dní.

JAKÉ VÝHODY VÁM SLUŽBA PŘINÁŠÍ?

Vyzvednutí na prodejně
je ZDARMA
Výběr z více jak 100
prodejen po celé ČR
Uložení zboží na
prodejně po dobu
3-5 pracovních dnů
Jistota záruky vrácení
peněz do 14 dnů

 

Opravdu rychle

30 minut! Už do půlhodiny od objednání můžete klidně držet vytoužený balíček! Jak na to? Stačí využít službu REZERVOVAT NA PRODEJNĚ a zvolit dodání na nejbližší prodejnu ve vašem okolí. Většinu objednávek pro vás navíc stihneme připravit ještě rychleji!

JAK NA TO?

1) V e-shopu si vyberte zboží, po kterém toužíte. Hned v detailu uvidíte, jestli je skladem v prodejnách. Po kliknutí na počet prodejen zjistíte dostupnost na jednotlivých prodejnách.

2) Pokud jste s časem doručení spokojení, klikněte na tlačítko Rezerovat.

3) Vyplňte své kontaktní údaje a objednávku potvrďte. Do 30 minut vás budeme kontaktovat e-mailem a SMS zprávou, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Pak už si můžete pro zboží přijít. Tento způsob zrychlené rezervace zboží je pro vás ZDARMA.

Opravdu blízko
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů