Nákup na splátky Home Credit a.s.

Nakupujte na splátky se společností Home Credit a.s.

Vybrali jste si zboží z naší nabídky, chcete si ho koupit prostřednictvím internetu a nemáte potřebné finanční prostředky? Žádný problém: je to velice jednoduché, bezpečné a rychlé. A vy přitom nemusíte opouštět pohodlí svého domova.

Krok za krokem při splátkovém prodeji na dálku

 

 • Naplníte nákupní košík zbožím v hodnotě alespoň 1 000 Kč.

 • Jako platební metodu zvolíte „Nákup na splátky Home Credit“.

 • Vyberete si, do kolika splátek budete chtít nákup rozložit a pomocí SMS kódu podepíšete smlouvu o revolvingovém úvěru.

 • Dokončíte objednávku a poté Vám vyexpedujeme zboží.

Home Credit

Nabídka splátkových produktů

 • 1 % navýšení měsíčně

  Home Credit - nákup na splátky s navýšením 1 % měsíčně, 1-72 měsíců

  V den nákupu nemusíte mít k dispozici žádnou hotovost, protože výše akontace může být 0 %. Nastavit si však můžete libovolnou částku, kterou chcete zaplatit předem. Výše úvěru (spočítaná jako rozdíl ceny objednávky a výše akontace) musí zůstat nejméně 1 000 Kč.

  Na splátky můžete nakoupit, pokud jste starší 18 let, máte stálý zdroj příjmů a občanství EU s trvalým pobytem v ČR. Stačí vám k tomu 2 doklady totožnosti, případně i výpis z bankovního účtu. Poskytovatelem splátek je společnosti Home Credit a.s.

   

  Příklad splácení:

  Při výši čerpání 10 000 Kč, výši splátky 925 Kč a době trvání splátkového programu 12 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 17,94 %, RPSN 19,48 %, celková částka splatná spotřebitelem 11 100 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 8. 2018, úhrada první splátky je 20. 9. 2018 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 8. 2019. V některých případech muže dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek Vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a. s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do úvěrových registrů SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací na www.homecredit.cz, www.solus.cz a na www.llcb.cz.

 

Všeobecné podmínky

Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s., www.homecredit.cz

 

Co je třeba k rychlému uzavření smlouvy

 • dva doklady totožnosti (zejména platný řidičský průkaz, platný cestovní pas, rodný list či platný zbrojní průkaz, možné vyžádání výpisu z účtu za poslední měsíc). Občané ČR vždy občanský průkaz, členové EU vždy platný průkaz totožnosti a platný Průkaz o trvalém bydlišti na území ČR.

 

Zákazník, který může žádat o poskytnutí úvěru

 • zletilá fyzická osoba se stálým příjmem

 

Nákupy na splátky - odpovědi na často kladené otázky

Jaké jsou finanční limity pro nákup zboží na splátky?

Minimální výše úvěru je 1 000 Kč.

Mám zaručeno, že úvěr dostanu?

Samotné sepsání a podání žádosti o poskytnutí úvěru neznamená, že dojde k uzavření úvěrové smlouvy. Poskytovatel úvěru rozhodne, na základě údajů, které mu sdělíte, zda vám úvěr bude poskytnut.

Kdo může o úvěr žádat?

Fyzická osoba starší 18 let, která má zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů.

Potřebuji doklad o příjmu?

Doklad o příjmu nepotřebujete v případě, že žádáte o úvěr do výše 80 000 Kč.

Je možné odstoupit od smlouvy na splátky?

Ano. I při nákupu na splátky je možné odstoupit od úvěrové smlouvy, a to do čtrnácti dnů od jejího uzavření.

Kdy mi bude doručeno vybrané zboží?

Zboží vám odešleme ve chvíli, kdy bude úvěr schválen a splátková společnost Home Credit bude mít od vás všechny potřebné podepsané smlouvy s doklady.

Mohu úvěr splatit předčasně?

Ano. Pro předčasné splacení úvěru nebo mimořádné platby bez poplatků však vždy předem kontaktujte infolinku Home Credit na čísle 542 100 100

Jsem občanem členské země EU. Mohu u vás nakoupit na splátky?

Ano, splátky jsou u nás dostupné také pro občany členských států EU. Pro sdělení přesných podmínek pro poskytnutí úvěru kontaktujte zákaznickou linku Home Credit na čísle 542 100 100

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů