basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Služby

Zavazujeme se poskytovat vám takový servis, aby byl nákup pohodlný a výrobek sloužil k vaší maximální spokojenosti. Prodejem naše starost o vás nekončí. Nabízíme vám služby, které v tak širokém rozsahu a provedení jinde nenajdete.

Pojištění mobilních výrobků

Tato služba Vás po 2 roky bude chránit před neočekávanými výdaji při takových událostech, jako jsou například krádež, loupež, náhodné poškození, živelné události a další. Ve třetím roce kryje také výrobní vady, tedy se zároveň jedná o prodlouženou záruku. Poplatek za službu je jednorázový.

Všechny druhy doprav

Zakoupené zboží můžete mít doma ještě v den objednání. Služba platí na celém území České republiky. Již za 60minut si můžete objednávku vyzvednout na vybrané prodejně DATART prostřednictvím služby Expresní odběr.

Základní instalace spotřebičů

Staráme se, aby vám vše správně fungovalo. Ani sebelepší návod nenahradí naši praxi. Váš výrobek nejen dopravíme do vašeho bytu, ale na místě ho zapojíme a předvedeme. Po skončení instalace odvezeme obal i vysloužilý spotřebič.

Odborná instalace sporáků

Odborná instalace sporáku je podmínkou většiny výrobců pro správnou funkčnost výrobku. Nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - nový sporák Vám odborně zapojí DATART.

Záruka vrácení zboží

Naším cílem není prodej výrobku za každou cenu, ale spokojený zákazník.

Ekologická likvidace starého spotřebiče zdarma

Pomozte nám v péči o životní prostředí. Při koupi nového spotřebiče vám nabízíme možnost bezplatného odvozu starého spotřebiče včetně jeho následné ekologické likvidace zdarma. V každém našem obchodě navíc najdete i kontejnery na recyklování baterií, malých domácích spotřebičů a žárovek.

PC služby

Nestarejte se o to, jak aktivovat váš nový počítač nebo jak nainstalovat všechny potřebné programy. Naši odborníci to udělají přímo za vás, svůj počítač si odnesete připravený k okamžitému použití. Nabízíme také zálohování dat, přeinstalování systému a řadu dalších úkonů.

Nákup na splátky, finanční služby

S námi můžete zapomenout na starosti s financováním. Nabízíme vám různé možnosti úhrady, díky nimž si můžete vybrat ideální způsob placení: SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY, platbu DATART kartou, BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY, PLATBY NA FAKTURU, široký výběr BONUSOVÝCH PROGRAMŮ...

Dárkové karty

Pomůžeme vám rozdávat radost. Dárkové poukázky můžete zakoupit a využít k nákupu jakéhokoliv zboží nebo služby ve všech prodejnách DATART na území ČR.

Prodloužená záruka

Hoďte své starosti za hlavu! Poskytneme vám záruční lhůtu prodlouženou až na 5 let.
Zákonem stanovenou záruční dobu 2 roky lze podle vaší volby prodloužit o jeden nebo tři roky. V případě, že svoji prodlouženou tříletou záruku neuplatníte, poskytneme vám výhodnější podmínky pro nákup nového výrobku.

Zákaznická linka DATART

Naši specialisté vám rádi pomohou vyřešit každé přání či problém. Zákaznická linka DATART - 225 991 000, je informační servis, jehož cílem je poskytovat vám spektrum užitečných informací o našich obchodech, službách a nabízeném sortimentu.

Blesková výměna

Již se nemusíte obávat, že se vám výrobek porouchá. Nadstandardní služba Blesková výměna vám zajistí, že pokud se vám výrobek během 24 měsíců od převzetí porouchá, DATART vám dá okamžitě stejný výrobek nový.

Odborná instalace vestavných spotřebičů

Odborná instalace spotřebiče je podmínkou většiny výrobců pro správnou funkčnost výrobku. Nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - nový vestavný spotřebič Vám odborně zapojí DATART.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______