Služby

Zavazujeme se poskytovat vám takový servis, aby byl nákup pohodlný a výrobek sloužil k vaší maximální spokojenosti. Prodejem naše starost o vás nekončí. Nabízíme vám služby, které v tak širokém rozsahu a provedení jinde nenajdete.

Pojištění mobilních zařízení

Nezahrávejte si a pojistěte nové zařízení rovnou při nákupu. S Pojištěním nahodilého poškození a odcizení získáte jistotu už za pár korun na den. Kryjeme i pokud přístroj vypadne z ruky a rozbije se nebo ho nechtěně utopíte ve vaně.

Všechny druhy doprav

Už nemusíte přemýšlet nad tím, jak vynést nový spotřebič až do bytu, jak ho nainstalovat, nebo kam se starou pračkou. S DOPRAVARTem si při nákupu spotřebičů a televizí stačí jen domluvit termín dodání!

Odborná instalace sporáků

Odborná instalace sporáku je podmínkou většiny výrobců pro správnou funkčnost výrobku. Nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - nový sporák Vám odborně zapojí DATART.

Ekologická likvidace starého spotřebiče zdarma

Pomozte nám v péči o životní prostředí. Při koupi nového spotřebiče vám nabízíme možnost bezplatného odvozu starého spotřebiče včetně jeho následné ekologické likvidace zdarma. V každém našem obchodě navíc najdete i kontejnery na recyklování baterií, malých domácích spotřebičů a žárovek.

PC služby

Nestarejte se o to, jak aktivovat váš nový počítač nebo jak nainstalovat všechny potřebné programy. Naši odborníci to udělají přímo za vás, svůj počítač si odnesete připravený k okamžitému použití. Nabízíme také zálohování dat, přeinstalování systému a řadu dalších úkonů.

Nákup na splátky, finanční služby

S námi můžete zapomenout na starosti s financováním. Nabízíme vám různé možnosti úhrady, díky nimž si můžete vybrat ideální způsob placení: SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY, platbu DATART kartou, BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY, PLATBY NA FAKTURU, široký výběr BONUSOVÝCH PROGRAMŮ...

Dárkové karty

Pomůžeme vám rozdávat radost. Dárkové poukázky můžete zakoupit a využít k nákupu jakéhokoliv zboží nebo služby ve všech prodejnách DATART na území ČR.

Pojištění prodloužené záruky

Sjednejte si rovnou při nákupu nového spotřebiče Pojištění prodloužené záruky a získejte tak jistotu, že nebudete mít zbytečné náklady na opravy navíc. V případě bezeškodního průběhu u tříleté varianty pojištění vám vrátíme peníze ve výši pojistného ve formě slevy na nový spotřebič (až do výše 15 % jeho ceny).

Zákaznická linka DATART

Naši specialisté vám rádi pomohou vyřešit každé přání či problém. Zákaznická linka DATART - 225 991 000, je informační servis, jehož cílem je poskytovat vám spektrum užitečných informací o našich obchodech, službách a nabízeném sortimentu.

Blesková výměna

Již se nemusíte obávat, že se vám výrobek porouchá. Nadstandardní služba Blesková výměna vám zajistí, že pokud se vám výrobek během 24 měsíců od převzetí porouchá, DATART vám jej bleskově vymění za nový.

Odborná instalace vestavných spotřebičů

Odborná instalace spotřebiče je podmínkou většiny výrobců pro správnou funkčnost výrobku. Nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - nový vestavný spotřebič Vám odborně zapojí DATART.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů