Siemens

Pole mobilních telefonů Siemens možná vyklidil, ale díky tomu se mohl lépe vyzbrojit proti konkurenci v oblasti velké bílé elektroniky. V nabídce Siemens najdete pračky s plněním horním i bočním, myčky různých rozměrů, varné desky vestavné i samostatné, trouby a dokonce i chladničky a digestoře. Jejich společným jmenovatelem je minimální spotřeba vody a energie, ale i chytré zapojení automatických senzorů.

Nejprodávanější produkty Siemens

Zobrazit více produktů

O značce Siemens

Značka Siemens je v oblasti domácích spotřebičů již více než 160 let symbolem kreativity, kvality, přesnosti a technologických inovací. Nabízí řadu vestavných i volně stojících spotřebičů v různých produktových kategoriích, od vaření přes praní, chlazení, mražení, mytí nádobí, až po drobné elektrospotřebiče.

Spotřebiče pro domácnost jsou už odedávna jedním z klíčových oblastí činnosti firmy. Technické kompetence a podnikatelský duch směřovaly od počátku k tomu, aby učinily život lidí doma příjemnějším a pohodlnějším.

Motto zakladatele Wernera von Siemens „Pokrok ve službě lidstvu“ se dodnes odráží ve vývoji nejúčinnějších domácích spotřebičů ve své třídě, navržených pro úsporu vody a energie. Firma je držitelem největšího množství technologických patentů v oboru. Samotný slogan značky „Seznamte se s budoucností“ napovídá, že hlavním cílem firmy je přinášet pokrokové technologie a inovace do každodenního života.

Spotřebiče Siemens na první pohled zaujmou moderním minimalistickým designem a ušlechtilými materiály. Většina viditelných ploch je zhotovena z kvalitní nerezové oceli a bezpečnostního skla. Ne nadarmo byly spotřebiče Siemens více než 50x vyznamenány cenou „iF product design award“, více než 40x cenou „red dot“ a třikrát obdržely ocenění Designového centra ve Stuttgartu.

Design ale není samoúčelný – všechny výrobky jsou navrženy tak, aby především perfektně plnily svoji funkci. Ovládání usnadňují osvětlené knoflíky, přehledné digitální displeje a ergonomická madla. Všechny inovace jsou navrženy pro jednodušší používání – jako například trouba liftMatic s funkcí výtahu, ohřevná zásuvka s dotykovým ovládáním, nebo dokonale variabilní systém kuchyňských varných desek Domino.

Domácí práce se díky spotřebičům Siemens mění v radost. Vaření je chutné, zdravé a maximálně pohodlné. Trouby i varné desky jsou vybaveny čidly a senzorovou automatikou, která účinně brání připálení, rozvaření nebo přetečení. Překvapivě jednoduché je také následné čištění.

Důležitým faktorem je pro značku Siemens také ochrana životního prostředí. Výrobky této značky patří do těch nejvyšších tříd účinnosti a spotřeby energie. Pro zvlášť energeticky úsporné produkty firma zavedla zelenou pečeť eco PLUS by Siemens.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů