basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Set vestavný Electrolux trouba EOB3454AOX + varná deska ind. EIV634

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Electrolux
Kategorie Sety velkých spotřebičů Electrolux
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Prémiová DATART doprava

Možnost dodání prémiovou DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

vestavná trouba • energetická třída A • parní funkce Steam Bake • ohřev UltraFan Plus • pečení až na 3 úrovních současně • minutka • objem 72 l • rozměry: 594 × 594 × 569 mm • barva: nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů

indukční varná deska • dotykové posuvné ovládání DirectAccess • podsvícené ukazatele • detekce hrnců a pánví • automatické vypnutí • ukazatel zbytkového tepla • rychlé zahřátí Booster Power • časovač • dětský zámek • minutka • max. příkon 7 350 W

Set Electrolux trouba EOB3454AOX + varná deska ind. EIV634

Electrolux EOB3454AOXElectrolux EOB3454AOX

Pečící elektrická trouba Electrolux EOB3454AOX vás na první pohled upoutá svým elegantním designem v kombinaci černého skla a nerezu s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. O prostor nebudete mít nouzi – trouba se pyšní objemem 72 litrů a péct můžete až na 3 úrovních současně. Kromě klasického pečení nechybí ani dvouokruhový gril, s jehož pomocí snadno připravíte chuťově i vizuálně dokonalé maso.

Upečte to nejchutnější pečivo

Extra velký ventilátor UltraFan Plus a speciální vedení vzduchu se postarají o rovnoměrnou přípravu pokrmů. Vašemu jídlu tak nehrozí nerovnoměrné propečení, ať už ho v troubě umístíte kamkoliv. Dostali jste chuť na čerstvě upečený chléb? Na dno trouby nalijte 100 ml vody a stiskněte tlačítko „PlusSteam“. Voda se bude odpařovat a zajistí tak vlhké prostředí ideální pro hladké kynutí těsta. Následné suché pečení na chlebu vytvoří dokonalou křupavou kůrku.

Jakmile jednou ochutnáte chléb pečený pomocí páry, už nikdy nebudete chtít snídat nic jiného.

Electrolux EOB3454AOX

 

 

Snadné čištění

Upekli jste výborný oběd, ale teď vás čeká ještě nenáviděný úklid trouby? S troubou Electrolux EOB3454AOX je to hračka. Ohřevem spotřebiče přeměníte vodu na páru a poté jen troubu jednoduše vytřete. Ani s dvířky si nemusíte dělat těžkou hlavu. Dvířka se skleněnými panely totiž můžete lehce odstranit a vyčistit.

Electrolux EOB3454AOX

 

 

 

Domácí pizza

Připravte si nefalšovanou domácí pizzu. Se speciální funkcí pro pečení pizzy z trouby vyndáte přesně takovou pizzu, jakou všichni milujeme – s křupavými okraji a lahodnou horní vrstvou.

 

 


 

Electrolux EIV634Electrolux EIV634

Indukční varná deska Electrolux EIV634 vás oslní svým elegantním designem se zkosenou hranou, který zapadne do každého interiéru. Výkon varné desky regulujete za pomoci dotykového posuvného ovládání, které je velmi intuitivní. K přehlednosti přispívá i podsvícení ukazatelů.

Deska nabitá funkcemi

Chytrá technologie rozpozná přítomnost nádobí a přizpůsobí se jeho tvaru. Ohřívaná je tak pouze plocha pod dnem nádoby a okolní deska zůstává na dotyk chladná, ať už použijete hrnec jakéhokoliv tvaru. Nestíháte a potřebujete jídlo připravit co nejrychleji? Právě pro takové případy je tady funkce PowerBoost. Voda se vám bude vařit do 90 sekund. Potřebujete-li větší prostor, zkombinujte dvě varné zóny a získejte jednu větší plochu vhodnou pro objemné pánve či pekáče.

Důraz na bezpečnost

Díky funkci automatického vypnutí se nemusíte bát, že varnou desku zapomenete vypnout. K bezpečnosti přispívá i ukazatel zbytkového tepla a dětská pojistka. Ve výbavě indukční desky od značky Electrolux nechybí ani časovač, minutka a ukazatel času.

Technické parametry

Technické parametry Set vestavný Electrolux trouba EOB3454AOX + varná deska ind. EIV634

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Electrolux
Kategorie Sety velkých spotřebičů Electrolux
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů