basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Set Bosch - pračka WAN28260CS + sušička WTW87467CS

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Bosch
Kategorie Sety velkých spotřebičů Bosch
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 65 cm
Výška balení 90 cm
Hloubka balení 72 cm
Hmotnost balení 145 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
HD doprava DATART

Možnost dodání komfortní DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

automatická pračka • energetická třída A+++ • kapacita 7 kg • hlučnost 54 dB při praní • 75 dB při odstřeďování • 1 400 ot/min • odložený start • nerezový buben • množstevní automatika

sušička prádla • energetická třída A++ • kapacita 7 kg • hlučnost max. 64 dB • LED osvětlení bubnu • displej • vyjímatelný filtr • technologie EcoSilence Drive • odložený start • nerezový buben

Bosch WAN28260CS + WTW87467CS

Set výrobků Bosch WAN28260CS + WTW87467CS je tvořen automatickou pračkou a sušičkou prádla. Pokud vybíráte do své domácnosti nové pomocníky, jste zde správně. Oba spotřebiče jsou maximálně úsporné a jsou vybavené moderními technologiemi, které vám usnadní práci a ušetří čas. S výkonnou pračkou docílíte dokonale čistého prádla, které vám rovnou usuší spolehlivá sušička prádla vhodná i pro ty nejjemnější textilie. 

Dokonale čisté prádlo

Automatická pračka Bosch disponující nerezovým pracím bubnem patří do vysoce úsporné energetické třídy A+++ a dokáže pojmout až 7 kg prádla. Třída účinnosti praní je označena třídou A, třída účinnosti odstřeďování při maximálních otáčkách 1400 za minutu je označena třídou B. Pračka je vybavena asynchronním motorem EcoSilence Drive, který je výkonný a vyniká dlouhou životností. Chod pračky je díky němu velmi tichý. Maximální hlučnost dosahuje úrovně 54 dB, při odstřeďování hlučnost činí 75 dB. 

Vsaďte na dvojici profesionálů!

 

Chytrými technologiemi nabitá 

Spotřebič je vybaven praktickou funkcí VarioPerfect, která umožní individuálně nastavit prací cyklus. Buď vyperete prádlo za krátkou dobu a uspoříte až 65 % času, nebo snížíte spotřebu energie až o 50 %. Součástí spotřebiče je také množstevní automatika, která optimalizuje spotřebu vody i elektrické energie. AntiVibration Design zajistí při odstřeďování stabilitu pračky a nízkou hlučnost. Aby bylo prádlo dokonale vymáchané a šetrné k citlivé pokožce, hlídá speciální senzor množství pěny v bubnu. Pokud je jí hodně, přidá další cyklus máchání, aby se vytvořená pěna zredukovala. Optimalizovaný proces praní je umožněn díky 3D-Aqua-Spar. Pohyb bubnu se přizpůsobuje prádlu, které se kaskádově namáčí a dochází k jeho intenzivnímu provlhčování.  

Z programů si vždy vyberete

Pračka Bosch se jednoduše a intuitivně ovládá pomocí otočného voliče, kterým si nastavíte jednotlivé programy. Vybavena je přehledným LCD displejem, který bude zobrazovat průběh programu, zbytkový čas, možnost odložení startu programu až o 24 hodin a další. Mezi klasickým programy naleznete i programy na textil, který vyžaduje speciální péči a nechybí ani program AlergiePlus, který zajistí hygienicky čisté prádlo a ochrání citlivou pokožku dětí i alergikůŠetrné sušení

Kondenzační sušička prádla Bosch s tepelným čerpadlem pojme až 7 kg prádla. Je maximálně úsporná, jelikož je označena třídou spotřeby energie A+++. Třída účinnosti sušení je označena třídou B. Použít ji můžete pro všechny typy tkanin, i pro jemné a citlivé textilie. Nerezový buben je vybaven speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem, které poskytnou vašim oděvům šetrnou péči. Předností spotřebiče je samočistící kondenzátor, který velmi usnadní údržbu. Automaticky se čistí během sušícího procesu, čímž je zachována efektivita sušení a nízká spotřeba energie. Technologie AutoDry za pomoci speciálních senzorů měří teplotu a vlhkost prádla a to tak bude usušené tak, jak potřebujete.


Praktický spotřebič do vaší domácnosti

Ovládání spotřebiče je snadné a probíhá pomocí otočného voliče. Na přehledném LED displeji se zobrazí veškeré důležité informace, např. ukazatel zbytkového času, speciální zvolené funkce, ukazatel průběhu programu, nastavení konce sušení s možností až 24hodin dopřed a další. Po ukončení pracího programu budete upozorněni zvukovým signálem. Spotřebič je vybaven praktickou dětskou pojistkou, která neumožní otevřít během praní dvířka. Systém několikanásobné ochrany ochrání před škodami způsobenými vodou. Rozměry spotřebiče při hmotnosti 68 kg jsou 84,8 x 59,8 x 55 cm. 

 

 

Vlastnosti 

Nastavit si také můžete speciální funkci načechrávání o délce 120 minut, kterou můžete ale kdykoliv přerušit a prádlo vyjmout ven. Po ukončení programu vás upozorní akustický signál. AntiVibration Design umožní tichý chod s hlučností maximálně 64 dB a větší stabilitu spotřebiče během jeho chodu. Vnitřní prostor bubnu je vybaven praktickým LED osvětlením. Pokud máte doma malé děti, pak určitě oceníte dětskou pojistku proti otevření dvířek a komfortní zámek dveří. Rozměry spotřebiče jsou 84,2 x 59,8 x 59,9 cm.

Technické parametry

Technické parametry Set Bosch - pračka WAN28260CS + sušička WTW87467CS

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Bosch
Kategorie Sety velkých spotřebičů Bosch
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 65 cm
Výška balení 90 cm
Hloubka balení 72 cm
Hmotnost balení 145 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Příslušenství k Set Bosch - pračka WAN28260CS + sušička WTW87467CS

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______