WIRELESS MULTIROOM AUDIO

OVLÁDEJTE BEZDRÁTOVĚ HUDBU V CELÉM DOMĚ POMOCÍ APLIKACE SAMSUNG WIRELESS AUDIO MULTIROOM

Krok 1

Po instalaci aplikace a připojení všech zařízení můžete začít libovolně ovládat hudbu po celém domě. Aplikace Samsung Wirelles Audio Multiroom umožňuje libovolně ovládat všechna zařízení zvlášť, seskupovat je nebo si vytvořit surroundový zvuk dle vlastních představ.

Krok 2

Jednotlivé reproduktory můžete ovládat každý zlvášť nebo je naopak propojit (group) a hrát v jedné místnosti stejnou hudbu (horní obrázek). Pro ještě lepší zážitek (TV v dolní místnosti) lze z více reproduktorů vytvořit surround skupinu (oba reprodukt ory jako 2CH) a nastavit si ideální zvuk dle svých představ.

Krok 3

Nastavení Stereo & Surround můžete uplatnit například při propojení soundbaru (TV Sound Connect) a dalších reproduktorů v místnosti. V aplikaci si nastavte jednotlivé pozice a zdroje a užívejte si nového prostorového zážitku.

Krok 4

Pokud máte nastaveny reproduktory, stačí jen vybrat zdroj hudby (Music Source) a začít poslouchat. Vybírat můžete z mnoha hudebních serverů nebo ze všech ostatních zařízení, která jsou připojena k vaší síti (telefon, tablet, PC…).

Krok 5

V aplikaci vždy uvidíte, z jakého zdroje právě hraje hudba. Vámi vybranou písničku můžete pustit na jakémkoli zařízení (reproduktoru), které je k síti připojeno. Stejně tak můžete na různých zařízeních přehrávat jinou hudbu a z jiného zdroje. Středovým kruhem pak jen intuitivně vybíráte a v menu volíte strandardně dle alba, interpreta či písničky.

PŘEHRÁVEJTE SVOU HUDBU VŠUDE V DOMÁCNOSTI Z LIBOVOLNÉHO ZAŘÍZENÍ

Svou hudbu si nyní můžete jednoduše vychutnávat kdekoli v domácnosti a z libovolného zdroje. Mobilní aplikace Samsung Wireless Audio Multiroom vám umožňuje na dálku ovládat hlasitost a hudbu na všech zařízeních v systému včetně televizoru, soundbaru, domácího kina a přhrávače Blu-ray*. Pomocí této aplikace si můžete vytvořit i vlastní bezdrátový systém prostorového zvuku obsahující více reproduktorů.

*Platí pouze pro přístoje podporující systém Multiroom.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů