basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Samsung QLED 8K

Televize

Zkrášlete svůj domov uměním a novou TV The Frame, která se po vypnutí promění na úžasné umělecké dílo. Vybírejte ze Samsung QLED 2019 včetně jedinečné QLED 8K TV s tou nejlepší obrazovou kvalitou. Rozzařte svůj domov miliardou barevných odstínů a 100% objemem barev. A díky inteligentnímu režimu Ambient se vypnutá obrazovka televizorů Samsung přizpůsobí barvě a designu okolní stěny. Anebo promítejte vaše fotografie či jiné dekorativní vizuály.

TV
Barevné spektrum Barevné spektrum

QLED s 10bitovým panelem
a technologií Quantum Dot
zobrazí více než miliardu barev.
Jas Jas

Technologie Quantum HDR
přináší neuvěřitelný rozsah jasu
a dokonalé detaily i v nejtmavších scénách.
Unikátní ovládání Unikátní ovládání

Vše, co potřebujete k ovládání QLED,
připojených přístrojů i vaší inteligentní
domácnosti, máte ve svých rukou
– a na obrazovce. Stačí vám ovladač
One Remote a aplikace SmartThings.

 

TV

Audio

Poskytněte jedinečný divácký zážitek nejen svým očím, ale i svému sluchu. Soundbary Samsung jsou ideálním doplňkem k prémiovým Samsung TV i k samostatnému poslechu hudby. Jejich souhra s televizorem potěší vaše smysly, navíc je i mimořádně pohodlná. Vše totiž budete mít pod kontrolou pomocí jediného ovladače One Remote od vaší TV.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů