Samsung monitory s dárkem

S chytrými Samsung monitory bude zábava mnohem přístupnější! Kupte si monitor Samsung Smart M5 Smart M5 27", nebo Samsung Smart M5 32" a zažijte zcela nové možnosti produktivity. Integrovaný operační systém Tizen vám nabídne mnoho funkcí, které si určitě oblíbíte. Plochý VA displej s rozlišením Full HD a poměrem stran 16 : 9 můžete snadno přepnout do režimu Ultrawide Game View, se kterým si vychutnáte všechny okamžiky z hraní na celé obrazovce. Technologie HDR10 dodává obrazovkám živější a dynamičtější barvy. Mějte po ruce vaše oblíbené filmy a seriály. Díky možnosti instalace aplikací, jako jsou Netflix, YouTube a HBO, budete mít přístup k velkému množství zábavného obsahu prostřednictvím služeb dostupných na chytré platformě. Funkce Wireless DeX vám umožní vytvořit z chytrého monitoru plnohodnotnou stanici bez nutnosti fyzického počítače.

Vytvořte si pohodlné prostředí nejen pro práci, ale i pro zábavu! Upravujte a ukládejte dokumenty do cloudu prostřednictvím Microsoft Office 365, které nyní získáte na rok zdarma při nákupu vybraných Samsung monitorů.

Chci Microsoft Office 365 na rok zdarma! Co mám pro to udělat?

1. Kupte si vybraný Samsung monitor z řady M v době trvání akce.
2. Zaregistrujte svůj nákup nejpozději do 30. 6. 2021.
3. Do 20 kalendářních dní od provedení registrace obdržíte Aktivační kód k Microsoft Office 365 na rok zdarma. Aktivační kód uplatníte zde.   
4. Více informací a úplná pravidla akce naleznete zde.

 

Akce platí do 30. 6. 2021, nebo do vydání dárku!

 

Samsung monitory s dárkem

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka
  • Kategorie

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 2 ze 2

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů