basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71„V Galaxy(i) A je všechno při starém…“ To tedy není! Do hvězdné rodinky přibyly dvě hvězdy, Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71, navazující na staré dobré inovace a rozšiřující váš vesmír možností ještě víc! Jak? Třeba delší výdrží baterií, které vždy udrží krok s vesmírnou rychlostí vašeho života. A to díky jejich kapacitám 4 500 a 4 000 mAh. Nebo inteligentnějšími fotoaparáty, jež zachytí svět v jeho nejpřesnějších detailech. Se Samsungem Galaxy A71 se do světa fotografií ponoříte ještě hlouběji za pomoci 64Mpx hlavního fotoaparátu, který doprovází další 3 foťáky. Třešničkou na dortu je Infinity-O displej. Přinese nejen ničím nerušenou zábavu, ale také lepší vizuální zážitky. Ani video není z jiné galaxie, a proto se můžete těšit na stabilní a hladké natáčení i během rychlého běhu díky funkci Super Steady Video. Nechejte se uchvátit.

Co všechno vás čeká s novinkami od Samsungu? Uvidíte sami. Start prodeje Samsung Galaxy A51 začíná 17. 1. 2020 a start prodeje Samsung Galaxy A71 je naplánovaný na 7. 2. 2020.

Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • 4G/LTE
    5G

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů