basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vysavače Rowenta AirForce MBG45Zažijte úklid bez náročného ohýbání zad a zbavte se nečistot i tam, kam jste se doposud dostávali jen stěží. Nové modely vysavačů Rowenta proniknou na všechna místa, která jsou s běžným vysavačem téměř nepřístupná. Rowenta AirForce se stane vaší prodlouženou rukou při každodenním úklidu, a to díky technologii Flex s pohyblivým kloubem a ultra tenké sací hubici, která si doslova posvítí i na ty nejzazší kouty vaší domácnosti.

Vyberte si z nabídky uvedených modelů a vyzkoušejte, zda si poradí s úklidem podle vašich představ. A když nebudete s jeho prací spokojení, do 45 dnů od nákupu jej můžete vrátit zpět.

Jak získat peníze zpět?

 - Pořiďte si vysavač z akční nabídky modelů Rowenta
 - Záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na vybrané modely
 - V případě nespokojenosti můžete vysavač zaslat zpět, a to nejpozději do 45 dnů od nákupu
 - Částku obdržíte do 30 dnů od vrácení výrobku
 - Podrobnější podmínky akce naleznete zde

 

Akce platí do 31. 12. 2019 

Vysavače Rowenta AirForce MBG45

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů