×
Kód: CONVR3110 ID: 1596507

Robotický vysavač Concept RoboCross VR3110 černý

4.5 (29)

robotický vysavač 2 v 1 • filtrace HEPA 13 • 3 režimy úklidu • 3 funkce úklidu • navigační technologie LaserTec 2.0 • mobilní aplikace • TOF senzor • CARPET turbo • ROOMPLAN • Total Surface •...

? 7 599 Kč
7 499 Kč
u vás již 04.07.

Vše o produktu

Concept RoboCross VR3110, černý


S robotickým vysavačem Laser 2 v 1 Concept VR3110 bude úklid vaší domácnosti velmi snadný a rychlý. Tento robotický vysavač vyniká svojí unikátní laserovou navigací LaserTec 2.0, která perfektně naplánuje úklid všech místností. Nejenže se vyznačuje vysokou sací silou, ale dokáže uklízet až 180 minut na jedno nabití. Součástí robotu je mobilní aplikace v českém jazyce.

 

Aplikace v češtině

Rádi byste si pořídili robotický vysavač, kterému budete rozumět? Pak robotickým vysavač Concept VR3110 je ta správná volba. Robot je naprogramován v českém jazyce. Budete tak mít přehled o jeho činnosti. Součástí je i mobilní aplikace v českém jazyce, přes kterou ho můžete ovládat i na dálku. Jestliže už tento model máte doma, pak je zapotřebí si pravidelně aktualizovat mobilní aplikaci na novější verzi, ve které naleznete nový hlasový balíček v českém jazyce.

 

 

 LG BYD baterie

Součástí robotického vysavače je kvalitní vysokokapacitní 3200 mAh baterie LG BYD, která dokáže na jedno nabití uklízet až 180 minut. Tato baterie se vyznačuje dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem. Díky svým vynikajícími vlastnostmi se používá především v automobilovém průmyslu nebo v bateriových uložištích fotovoltaických systémů. Jakmile klesne baterie pod úroveň 15 %, robot se okamžitě vrátí do dokovací stanice, aby se baterie plně nabila.


 

 

 

Strop virům a bakteriím

Chcete se zbavit všech virů a bakterií ve vaší domácnosti? Pak stačí přidat do zásobníku na vodu vhodný dezinfekční prostředek a robot může začít vytírat. Vaše podlahy budou perfektně čisté a dezinfikované.

 

 

 

Tichý režim

Při aktivaci tichého režimu dojde k vypnutí všech hlasových oznámení a robot nebude uklízet v případě naplánovaného úklidu.

 

 

 

S robotickým vysavačem budete mít úklid vždy pod kontrolou.

 


Perfektní orientace v prostoru


Robotický vysavač je opatřen dokonalou laserovou navigací LaserTec 2.0, která dokáže perfektně naskenovat všechny místnosti vaší domácnosti a sestavit přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se tak dokáže s velkou přesností orientovat v prostoru, aniž by opakovaně přejížděl uklizená místa. Tím dochází ke zkrácení doby úklidu. Dokáže si poradit se všemi podlahovými krytinami a velmi členitým prostorem. Velká kola a silný motor umožní snadno překovat jakékoliv překážky do výše až 1,8 cm, jako jsou dveřní prahy. Jakmile je úklid dokončen, robot se vrátí zpět do nabíjecí stanice.

 


Dva zásobníky pro suché a mokré vysávání


Chcete mít vysáto a současně i vytřenou podlohu? Robotický vysavač má dva zásobníky. Jeden zásobník s kapacitou 600 ml je určen pro suché vysávání a druhý zásobním s kapacitou 100 ml pro mokré vysávání. Pokud nasadíte mopovací modul s elektronicky řízeným vytíráním, pak můžete vysávat a vytírat současně. Vaše domácnost tak bude v blesku uklizená. Součástí zásobníku na vytírání je textilie z mikrovlákna, která sesbírá veškeré nečistoty z podlahy a zároveň podlahu i vyleští. Údržba textilie je velmi jednoduchá. Stačí sundat a vybrat v pračce.

 


Vysoká výkonnost a sací síla


Digitální bezkartáčový stejnosměrný BLDC motorem přináší vysoký a tichý výkon oproti běžným motorům. Je velice spolehlivý, energeticky úsporný a má delší dobu životnosti. Další předností je vysoká sací síla o 3300 Pa. Je možné volit mezi třemi sacími úrovněmi výkonu, které se mění podle zvoleného režimu úklidu. Lze také sací výkon nastavit manuálně podle potřeby a míry znečištění.

 


Různé druhy kartáčů


Robotický vysavač VR3110 má tři hlavní kartáče (CARPET, HARDFLOOR a PET), které můžete měnit podle vysávaného povrchu a dva boční kartáče, které rozšiřují záběr vysávání. Tyto boční kartáče vám pomůžou dokonale uklidit kolem stěn, nábytku, v rozích a v dalších těžko přístupných místech. Díky těmto kartáčům se robot přizpůsobí celé vaší domácnosti.

 


Carpet kartáč


Tento kartáč spirálovitého tvaru je tvořen kombinací štětin a gumových lamel a lze jej použit na všechny druhy podlah včetně koberců.

 


HardFloor kartáč


Tento kartáč má měkký povrch se speciálními vlákny, dokáže tak zachytit až 3x více nečistot včetně miniaturních částic. Můžete ho použít na tvrdé podlahy, aniž by došlo k poškrábání povrchu. Výsledkem je efektivní a šetrný úklid.

 


Pet kartáč


Tento kartáč spirálovitého tvaru je vybaven gumovými lamelami, které dokáží zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Je vhodný zejména pro domácnosti s chlupatými mazlíčky.

 


Funkce CARPET turbo


Funkci Carpet lze použít pouze v případě, že máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč. Tato funkce se automaticky spustí, jakmile vysavač vjede na koberec. Tím dojde ke zvýšení sacího výkonu, aby byl úklid opravdu efektivní. V okamžiku, kdy vysavač vjede na tvrdou podlahu, vrátí se k původnímu sacímu výkonu.

 


Perfektní orientace s TOF senzorem


V robotickém vysavači je zabudované speciální číslo, které umožní dokonalou orientaci podél zdí. Zároveň si robot udržuje mírný odstup od veškerých překážek, aby nedocházelo k nárazům. Nemusíte se tedy bát, že vám robotický vysavač poškodí nábytek. Senzor dokáže snadno rozpoznat sklo a černé stěny. Poradí si s úklidem i těchto ploch.

 


Mobilní aplikace pro ovládání


Pomocí mobilní aplikace Concept Robot je možné velmi snadno robot ovládat. Tato aplikace je určena zdarma pro iOS a Android a je v českém jazyce. Aplikace vám umožní naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv. Můžete v daný okamžik sledovat, kolik toho robot uklidil a kde se zrovna nachází. Úklid vaší domácnosti budete mít vždy pod kontrolou. Součástí je také dálkový ovladač, pomocí něhož lze také robot ovládat.

 


Funkce ROOMPLAN


Funkce ROOMPLAN vám pomůže naplánovat úklid do posledního detailu. Díky aplikaci můžete nastavit přesný čas úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu pro každou místnost či vyznačenou zónu. Vše ostatní už necháte na robotu. Robotický vysavač se v nastavený čas automaticky spustí a zahájí úklid. Jakmile dokončí úklid, vrátí se zpět do nabíjecí stanice.

 


Funkce Total Surface


Jedná se o funkci automatického pokračování v úklidu. Jestliže se robot během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, aby se mohl plně nabít. Po nabití se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde skončil s úklidem.

 


Režim kompletního úklidu


Tento režim je vhodný především pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

 


Režim zónového úklidu


Hlavní význam zónového úklidu spočívá v tom, že robot bude uklízet pouze tam, kde opravdu potřebujete. Díky mobilní aplikaci můžete zvolit a pojmenovat až 10 zón včetně zakázaných oblastí. V zónové oblasti robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu. Vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbylé prostory. Velkou předností tohoto režimu je možnost vyznačení zakázaných zón, kde nechcete, aby robot uklízel. Lze také využít další funkce. Jednou z funkcí je DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy. Druhá přídavná funkce je TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.

 


Režim lokálního úklidu


Tento režim je vhodný pro úklid menších ploch. Aktivovat ho lze přímo na těle robotického vysavače. Robot na střední sací výkon vykoná dvojí úklid v oblasti 2 x 2 m se středem ve své startovací poloze. Pokud chcete dosáhnout efektivnějšího úklidu, pak stačí pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na zvolené místo, které stanoví jako střed a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

 


Ideální pro alergiky


Tento robotický vysavač ocení především alergici. Součástí robotu je pokročilý filtrační systém TripleAirClean, který je založen na třístupňové filtraci s HEPA filtrem 13. Filtr odstraní ze vzduchu až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude zcela čistý a bez jakýchkoliv škodlivin.

 


Obsah balení


  • Nabíjecí stanice
  • CARPET hlavní kartáč
  • HARDFLOOR hlavní kartáč
  • PET hlavní kartáč
  • 2x HEPA filtr 13 + pěnový filtr
  • Dálkové ovládání s displejem
  • Čisticí kartáček
  • 4x boční kartáč
  • 1x textilie na vytírání + 1x náhradní
Dokumentace k tomuto produktu
VR3110_navod Stáhnout / (1.8 MB)
VR3110_rozsireny_popisek Stáhnout / (293.72 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď Ano, v mobilní aplikaci
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost 60 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.6 l
Mobilní aplikace Ano
Použití robotický vysavač s mopem
Doba provozu na jedno nabití až 180 min
Výška 10 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Concept
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 52.5 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 40.0 cm
Hmotnost výrobku 5.4 kg

Uživatelské recenze - Robotický vysavač Concept RoboCross VR3110 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.5
(90%)

Hodnotilo 29 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Monika
02.06.2022 - 09:44
100 %

Jsem spokojená s úklidem, akorát by mohl mluvit česky

Celková spokojenost
Danuše
31.05.2022 - 08:51
100 %

Šikovný pomocník. Dobře vysává a zvládá kočičí chlupy.

Celková spokojenost
Martin
20.04.2022 - 08:44
20 %

Robotický vysavač máme krátce. Pracuje na výbornou, uklidí spoustu prachu což mě udivilo, kolik prachu ještě po sobotním úklidu v pondělí najde.

Celková spokojenost
Hedvika
12.04.2022 - 08:10
100 %

Jsem spokojena. 180min na 120m² členitý dvoupatrovy dům 5kk úplně stačí. Pouštím téměř denně a 1x za 14 dní vysávám klasickým vysavačem nedostupná místa.

Celková spokojenost
Jiří
01.04.2022 - 09:37
80 %

Zatím se seznamuji s ovládáním. Vysavač pracuje tak, jak jsem očekával. Návod by mohl být srozumitelnější.

Celková spokojenost
Aleš
17.03.2022 - 08:22
100 %

Výborný vysavač. Nákup proběhl rychle a bez potíží.

Celková spokojenost
Martin
15.03.2022 - 07:34
100 %

Naprosta spokojenost. Dobře vysává, nebloudí. Ovládání přes aplikaci nebo dálkovým ovladačem. Měl jsem si ho koupit už dávno :)

Celková spokojenost
Andrea
03.03.2022 - 08:30
100 %

Vysavac je skvely pomocnik, pouzivam ho kazdy den ,lebo mam psa husky a tri macky. Vysava perfektne, aj chumace chlpov, aj omrvinky, uprace cely byt, alebo iba zonu, napr.len kuchynu a kupelnu alebo pri velkom znecisteni lokalne iba dane miesto. Rozprava slovensky, stale ohlasi co prave vykonava. Zmyva iba povrchne, co staci pri beznom vysavani, ozivi parkety aj dlazbu. Pri niecom vacsom, zaschnutom musim mopovat rucne. Kym on vysava, ja si utriem prach, umyjem wc, kupelnu . Setri moj cas aj energiu, som velmi spokojna.

Celková spokojenost
Martina
05.02.2022 - 04:51
100 %

Výborný vysavač, velká spokojenost.

Celková spokojenost
Vladislav
10.01.2022 - 04:46
100 %

Funguje a dělá vše, co bylo inzerováno. Za mě naprostá spokojenost. Lituji, že jsem ho nekoupil dříve. Zjišťoval jsem ihned i dostupnost spotřebních dílů a také bez problémů přímo ze stránek Concept

Celková spokojenost
Ivo
10.01.2022 - 04:46
80 %

dobrý

Celková spokojenost
Petra
30.12.2021 - 05:08
100 %

Vysává perfektně i psí chlupy

Celková spokojenost
Hana
03.09.2021 - 06:48
100 %

Naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Eva
06.08.2021 - 06:39
100 %

Nedostatky jsem zatím žádné neshledala. Nezastaví ho ani koberec s chlupem 2cm. Pouze mám problém s nastavením s telefonu, ale manžel to ve svém zvládl na jedničku.

Celková spokojenost
Eugen
28.07.2021 - 06:19
100 %

spokojenost

Celková spokojenost
Agáta
24.06.2021 - 06:47
80 %

+ vysaje velké množství prachu = pomáhá udržovat domácnost v čistotě, + umí česky, + nespadne ze schodů, + zvládne i koberec s nízkým chlupem, + má dálkové ovládání a lze ovládat i z aplikace v mobilu nebo přímo na vysavači, + dokáže vyluxovat i lego (takže už se nám zapomenuté kostičky nezabodávají do nohy), + nádobku lze dobře vysypat, nepotřebuje pytlíky, dobře mu funguje filtr a pokud náhodou vysaje něco, co nemá (třeba lego), tak to lze lehce zachránit před vyhozením. - vytírání je skoro k ničemu (spíše je to o vlhkém hadříku, dělá to i mapy na podlaze), - občas se zamotá a neví kde je nebo se někde zasekne (třeba pod nábytkem), - uložené mapy občas zmizí a musí mapovat znovu

Celková spokojenost
Václav
13.04.2021 - 09:21
100 %

+ uklizi dobre ,dokonce i zatezovi test zvladl na 1 ( 14 dni neluxovano ).- zatim spatruji ve vytirani ,malo se smaci hadr a vznika tak za vysavacem nerovnomerne vytreny pruh.

Celková spokojenost
Monika
02.06.2022 - 09:44
100 %

Jsem spokojená s úklidem, akorát by mohl mluvit česky

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď
Ano, v mobilní aplikaci
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost
60 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.6 l
Mobilní aplikace
Ano
Použití robotický vysavač s mopem
Doba provozu na jedno nabití až 180 min
Výška 10 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Concept
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Šířka výrobku 52.5 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 40.0 cm
Hmotnost výrobku 5.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
VR3110_navod Stáhnout / (1.8 MB)
VR3110_rozsireny_popisek Stáhnout / (293.72 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 175 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 650 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 825 Kč