basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

REDMOND

Od roku 2006 je REDMOND mezinárodní společností a jedním z předních světových výrobců malých domácích spotřebičů. Produktové portfolio pokrývá většinu kategorií SDA. REDMOND působí ve více než 30 zemích světa a jeho provozní kanceláře naleznete v USA, Evropě, na Ukrajině a v Číně.

Výrobky REDMOND se vyznačují moderním designem, kvalitou a dlouhou životností produktů v širším cenovém spektru. Domácí spotřebiče REDMOND kombinují špičkové technologie, maximální efektivitu a všestrannost. Zdravý životní styl svých spotřebitelů si společnost bere jako svůj cíl a krok k úspěchu.

Nejprodávanější produkty REDMOND

Zobrazit více produktů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů