Ke stylové novince Xiaomi Redmi Note 10 5G vás potěší Mi Smart Band 5 zdarma

Máte rádi novinky? Pak vás stylový smartphone s názvem Xiaomi Redmi Note 10 a podporou 5G sítě jistě zaujme! Jeho displej nabízí skvělý Full HD+ obraz a také plynulé přechody díky nadstandardní obnovovací frekvenci, což oceníte především při online hrách. Pohled na displej narušuje jen nenápadný průstřel, ve kterém je ukrytá přední kamera pro selfie snímky či videohovory s přáteli. A když už jsme u těch fotografií… Příznivce zaznamenávání důležitých okamžiků určitě potěší také trojnásobný zadní fotoaparát, zatímco kreativci se mohou vyřádit díky široké škále kreativních režimů. Novinka Xiaomi Redmi Note 10 5G bude svému uživateli dělat radost také s ohledem na výdrž, ukrývá v sobě totiž opravdu velkou baterii, která na jedno nabití vydrží hravě i několik dní. Pro pohodlné placení pak přijde vhod moderní NFC senzor. Teď už nebudete muset peněženku ani vytahovat z kapsy.

Chcete víc? Ke smartphonu Xiaomi Redmi Note 10 5G navíc nyní získáte voděodolný fitness náramek Mi Smart Band 5 s širokou nabídkou sportovních režimů jako dárek!

K dispozici vám bude také záruka výměny displeje.

Podmínkou pro její získání je zakoupení telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G, a to v období od 31. 5. do 31. 8. 2021. Tak vám vznikne nárok na jednorázovou bezplatnou výměnu/opravu displeje v místním středisku Xiaomi po dobu 6 měsíců od zakoupení produktu. Abyste mohli záruku využít, je třeba se obrátit na servisní středisko Xiaomi. Může od vás být požadováno zaslání faktury za nákup nebo dodací list.

Ke stylové novince Xiaomi Redmi Note 10 5G vás potěší Mi Smart Band 5 zdarma

Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka
  • Kategorie

Zobrazuji 1 - 8 ze 8

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů