Žehličky

Nabídka žehliček je tak široká, že nakonec vybíráme podle barvy. Měli bychom se ale zajímat o příkon, výkon napařování a parního rázu. Důležitý je i systém zabraňující odkapávání a automatické vypínání žehličky. Rozhoduje samozřejmě i cena.

 

 

žehličkyCo od žehličky čekáme?

Že bude příjemná do ruky, lehká, ale také dost těžká, aby prádlo rovnala. Že nebudeme muset pořád dolévat vodu do nádobky a že bude také hezká.

Jaké funkce nám nabídne?

Už u těch nejlevnějších žehliček si můžete vybrat model se žehlením nasucho nebo napařováním. Případně takový, který obě tyto metody kombinuje. Dále byste se určitě měli zaměřit na to, zda žehlička má ohebný kloub a jak dlouhý má přívodní kabel.

I tyto na první pohled maličkosti mohou neskutečně usnadnit celý proces žehlení. U dražších modelů se pak setkáte s takovými vymoženostmi, jakými jsou například dvojitý odvápňovací systém, svislé napařování a kropení nebo úzká špička pro přesné žehlení.

Parní generátory

žehličkyŠpičkou v oblasti žehlení jsou ovšem parní generátory. Parní generátory jsou připraveny do dvou minut, velké nádobky na vodu vydrží až dvě hodiny žehlení, lze je dokonce doplňovat i během práce.

U těchto žehliček můžete také najít plně automatický program, který bez problému zvládne precizně vyžehlit hedvábí a ihned po něm i kašmír.

 

Děsíte se toho, že se vám v půlce žehlení žehlička pokazí a vy budete muset až měsíc čekat na vyřízení reklamace. Blesková výměna od společnosti Datart vás těchto obav zbavuje. Pokud se s žehličkou cokoliv během záruční doby stane, ihned vám ji na kamenné prodejně vyměníme za novou.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů