Tyčové vysavače

tyčové vysavačeMalý a šikovný pomocník

Vysypali jste na podlahu či kuchyňskou linku trochu mouky? Nemusíte zapínat velký vysavač ani se snažit zlikvidovat následky pomocí vody a hadru.

Alespoň tehdy ne, pokud vlastníte některý z malých a přitom výkonných ručních vysavačů, na které nedají dopustit například rodiče malých dětí, pod nimiž je při jídle nadrobeno prakticky neustále.

Tyčové nebo ruční vysavače mají jednu hlavní výhodu. Jsou hned po ruce a vy tak díky jim dokážete mít domácnost stále zbavenou drobků a drobného prachu.

Co můžete očekávat?

Stojanové neboli tyčové vysavače se obvykle prodávají s akumulátorem, na jedno nabití však vydrží pracovat dost dlouho na to, abyste s nimi zvládli uklidit i velkou místnost či menší byt.

Jsou také vhodným řešením například pro ty, kdo si zatím – třeba do pronajatého bytu – nechtějí pořizovat velký a výkonný klasický vysavač nebo vysavač robotický. Díky své velikosti se navíc snadno skladují.

Jsou to vlastně dva přístroje v jednom, ruční vysavač, vhodný třeba na úklid drobků ze stolu, se totiž dá snadno vyjmout za pomocí stisknutí tlačítek na bocích tyčového. Ten se hodí především na úklid podlah. V závislosti na vybraném modelu vysavače budeme moci volit mezi různými nástavci pro vysávání a různou dobu provozu na jedno nabití.

tyčové vysavačeI mezi tyčovými vysavači narazíte na přístroje, po nichž můžete chtít skutečně špičkové výkony v podobě sací síly. S výběrem toho pravého vysavače vám rádi poradíme na našich prodejnách nebo na zákaznické infolince.

 

Chcete veškerých výhod vašeho nového vysavače využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční doby cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový. Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat.

U dražších vysavačů je dokonce možné prodloužit si záruku. Prodloužená záruka od Datart vám přinese po dobu až pěti let jistotu, že v případě poruchy vysavače se nebudete muset starat o jeho opravu. Vše za vás zařídíme my.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů