Robotické vysavače

Zatímco první robotické vysavače byly spíše zajímavostí než plnoprávným členem domácí úklidové čety, jejich nástupci už mají skutečně co nabídnout. Ty nejlepší přístroje zvládnou samy i velký úklid.

 

 

robotické vysavačePlnohodnotný vysavač

Zabudovaná kamera pro lepší orientaci v prostoru, patentovaný systém na úklid chlupů z domácích zvířat, schopnost vyhýbat se překážkám a nikde neuvíznout, optický detektor nečistot, vysoce výkonné filtry či snad dálkové ovládání.

Takový je jen krátký výčet toho, jakými funkcemi jsou vybaveny nejnovější robotické vysavače, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. Některé funkce už jsou samozřejmostí prakticky u všech nově nabízených typů vysávacích robotů, namátkou třeba možnost nastavit u nich odložený start tak, aby uklízely v době, kdy nejste doma.

Ptáte se, jak mohou robotické kartáče zvládnout úklid, na který je jinak potřeba výkonný tah klasických vysavačů?

robotické vysavačeJak to funguje?

Za jejich schopnosti mohou promyšlené zametací kartáče, některé typy za ně vděčí též přídavnému sacímu motoru, který platí zejména na drobné částečky prachu a alergeny.

Zatímco na koberce s dlouhými vlasy si robotické vysavače přece jen netroufnou, ty s délkou chlupu do jednoho centimetru zvládnou mnohdy dokonce lépe. Robotický vysavač vytvoří pomyslnou mapu vašeho obydlí a navrhne poté nejlepší možnou trasu pro vysávání.

Vašim jediným úkolem je robota správně naprogramovat. Obratně se vyhne překážkám, schodům, přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa, jako jsou rohy místností, obvodové lišty a prostor pod nábytkem.

 

Chcete veškerých výhod vašeho nového vysavače využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční doby cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový. Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat.

U dražších vysavačů je dokonce možné prodloužit si záruku. Prodloužená záruka Datart vám přinese po dobu až pěti let jistotu, že v případě poruchy vysavače se nebudete muset starat o jeho opravu. Vše za vás zařídíme my.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů