Podlahové vysavače

I mezi podlahové vysavače už dorazila ekologie. Dnešní moderní přístroje jsou ve srovnání se svými předchůdci mnohem šetrnější. A navíc čím dál více myslí na vaše zdraví, mnoho z nich se hodí pro alergiky a astmatiky.

 

podlahové vysavačeŠetří peníze

Chcete vysavač, který luxuje mnohem lépe, než váš dosavadní přístroj a přitom je ve srovnání s ním mnohem úspornější? Pořiďte si takový, který má šetrnější motor díky novým technologiím.

Právě díky nim se vysavačům mimořádně dobře daří zachycovat prach, tak aby takřka žádný nepronikl ven. Vzduch, který z vysavače vychází, je tak zbaven nečistot a prachu.

Velmi důležitým parametrem u podlahových vysavačů je i délka přívodní šňůry.

Pro alergiky

Možná ale sháníte spíše vysavač, který vyhovuje nárokům úklidu v domácnosti, kde žijí alergici. Pak byste se měli porozhlédnout po nějakém, který na ně myslí například použitým systémem filtrace.

 

Přední světoví výrobci vyrábějí až několik desítek typů vysavačů a mezitím zvládají každoročně přicházet s několika novinkami.

Pokud si proto nejste s výběrem toho správného vysavače stoprocentně jisti, neváhejte váš výběr konzultovat s našimi specialisty na zákaznické infolince nebo v kamenných prodejnách.

 

Chcete veškerých výhod vašeho nového vysavače využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční doby cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový. Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat. U dražších vysavačů je dokonce možné prodloužit si záruku. Prodloužená záruka Datart vám přinese po dobu až pěti let jistotu, že v případě poruchy vysavače se nebudete muset starat o jeho opravu. Vše za vás zařídíme my.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů