basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Kabely pro nejlepší obraz i zvuk

Bylo by hloupou chybou koupit špičkové televize, satelitní přijímače či třeba přehrávače blu-ray a pak je navzájem propojovat pomocí levných kabelů. Chtějte to nejlepší a doplňte svou sestavu kvalitními HDMI kabely.

 

kabely k televizoruNepodceňte nákup kabelů

Dokonalý přenos obrazu či zvuku v digitální podobě mezi vašimi přístroji bez sebemenší ztráty na kvalitě umí zajistit jen HDMI kabely.

Tyto speciální kabely se dnes dají pořídit vcelku levně, avšak nevěřte výrobkům s podezřele nízkou cenou. Budou sice kompatibilní a obraz i zvuk přenesou, jenže ne v nejlepší kvalitě. Pokud například nepůjde o signál s nejvyšším rozlišením, nemusí to vadit, u HD přenosu by to ale byla škoda.

Pozlacená špička

Skvělý přenos zajistí jen certifikované kabely předních výrobců, které například přenesou obraz s maximálním možným rozlišením. Standardem je dnes protokol 1.4.

Absolutní špičku mezi kabely představují výrobky značky Monster Cable. Při nákupu kabelu Monster Cable zákazník investuje do budoucnosti, jelikož tento kabel převyšuje současné nároky a bude použitelný i v budoucnosti.

 

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější kabely

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______