basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Paměťové karty do tabletů

Ať už vám bude nový tablet sloužit k jakémukoliv účelu (k přehrávání filmů, hudebních skladeb nebo k pořizování a následnému archivování fotografií), doporučujeme vám zakoupení takového tabletu, který podporuje použití samostatné paměťové karty.

Díky paměťové kartě vložené v tabletu můžete několikanásobně zvýšit prostor, který lze využívat k ukládání všech dostupných souborů a aplikací. Samotný tablet disponuje pouze omezenou kapacitou paměti, která je určená pro ukládání vašich souborů či aplikací.


 

Jaké typy paměťových karet můžete v tabletu používat a v čem se mezi sebou liší?

paměťové kartymicroSDXC

• aktuální špička v sortimentu paměťových karet pro tablety

• poskytuje kapacitu paměti od 32 GB výše

microSDHC

• nejrozšířenější typ paměťové karty pro tablety

• poskytuje kapacitu paměti do 32 GB

microSD

• starší typ paměťové karty, který se dnes již prakticky na trhu nevyskytuje

• poskytuje malou kapacitu paměti, která je pro plnohodnoté využití tabletu nedostačující

Kromě kapacity paměťové karty se také zaměřte na její rychlost znázorněnou číslem v kroužku, které znázorňuje třídu rychlosti paměťové karty. Čím vyšší číslo paměťová karta má, tím je zápis či přepis rychlejší - např. ukládání fotografií. S kartou vyšší rychlosti tak pořídíte deset fotografií za kratší dobu než s kartou nižší rychlosti.


 

Na trhu můžete zakoupit i mnoho dalších typů paměťových karet. Ty jsou ovšem pro použití v tabletech naprosto nevhodné. Paměťové karty pro tablet můžete zakoupit v těchto kategoriích: • MicroSDXC kartyMicroSD a MicroSDHC karty


 

Vysvětlení všech základních parametrů, které jsou při výběru nového tabletu důležité, získáte v tomto krátkém videu:

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů