Navigace do přírody i na běhání

Víte, že díky moderní elektronice můžete být i zdravější? Stačí, když si vyberete z nabídky sporttesterů, které dokážou spočítat třeba to, kolik kilojoulů jste při svém pohybu spálili.

 

 

 

navigace pro sport a outdoorPokud se necítíte na běhání či plavání, choďte. A vezměte si na pomoc GPS navigaci určenou pro outdoorové aktivity, která rovněž dokáže změřit vaše fitness výkony.

Pěší výlety do přírody či po památkách jsou díky moderním navigacím zase o něco zajímavější. Jednak s sebou nemusíte tahat klasické papírové mapy, navíc se díky navigacím a v nich uložených informací a velice podrobných a neustále aktualizovaných map můžete podívat i na místa, která byste jinak minuli.

Nehledě na to, že jejich používání je prostě zábava, díky níž se vám může podařit vytáhnout na výlet i děti, které jinak už o přítomnost rodičů dvakrát nestojí.

navigace pro sport a outdoor Přesnější než kdy dříve

Navíc jsou nové navigace ve srovnání se svými předchůdci zase o něco přesnější, protože mohou kombinovat zaměřování pomocí amerického GPS a ruského systému GLONASS, což nejen až o pětinu zkrátí čas nutný na zaměření přesné polohy, ale navíc se díky využití až 24 satelitů výrazně zpřesňuje poloha zaměření.

Což je výborné například pro i populární geocaching. V budoucnu se navíc počítá s využitím chystaného evropského systému Galileo.

Jaký máte tep? Navigace vám to spočítá

Velice příjemný uživatelský komfort zajišťuje bezdrátová technologie ANT+, díky níž se může navigační přístroj proměnit v měřič vašich sportovních výkonů (snímač srdečního tepu, cyklistický snímač kadence šlapání a otáček kola). Funkce ANT+ navíc umožňuje přenos informací mezi dvěma GPS navigacemi přímo v terénu.

Za kolik jste to uběhli?

Chcete se zaměřit především na sportovní výkony? Pak byste se měli poohlédnout po výrobcích z kategorie sporttesterů, které vás snadno dostanou svými funkcemi.

To, co dříve dokázaly spočítat jen specializované přístroje ve fitness centrech nebo na sportovních klinikách, zvládne malý přístroj, který se vám vejde do kapsy. Nebo přesněji řečeno na ruku, protože mnohé z nich mají podobu hodinek, které si snadno přiděláte na ruku a můžete vyrazit.

Dokáže přitom kromě určování přesné polohy díky GPS vyhodnotit různé sportovní disciplíny, ať už jde o plavání, jízdu na kole, triatlon a je mu přitom jedno, zda plavete v krytém bazénu či na otevřeném moři.

Data si navíc můžete snadno přehrát do počítače a vyhodnocovat či si o nich vést dlouhodobé záznamy.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů