Ultrabooky

Budoucnost mezi přenosnými počítači patří ultrabookům. Bylo by přitom velmi zjednodušující považovat za jejich jedinou přednost to, že jsou tenké a lehké.

 

 

 

ultrabookyTrend zní jasně

Ultrabook™ je výborný společník. Kdykoliv a kdekoliv. Vydrží nabitý celý den, a tak si ho můžete bez obav vzít na jednání,do kanceláře nebo jen tak pro zábavu, když si budete chtít s kamarády prohlédnout fotografie, aniž byste s sebou museli vláčet nabíječku. Ostatně, oficiální slogan zní: Ultratenký.Ultralehký. Ultrarychlý. Ultrabook.™

To nejlepší z notebooků i tabletů

ultrabookyMimochodem? Kolik místa jste ochotni svému notebooku věnovat v zavazadle? Určitě co nejméně – a přesně tohle dokáže Ultrabook™ splnit, protože v nejsilnějším místě může mít maximálně 21 mm a váží maximálně jeden a půl kilogramu. Přitom je velmi pevný a odolný. Ultrabooky v sobě vlastně kombinují to nejlepší z notebooků a tabletů – od prvních převzaly kromě designu výbornou konektivitu a hardwarovou klávesnici, od druhých pak mimořádně rychlý start.

Díky technologii Intel® Rapid Start se ultrabooky dokáží probrat během několika vteřin – nevypínají se, jen se u nich zavře víko, takže se po jeho otevření bleskurychle proberou, a vy tak můžete snadno pokračovat v práci tam, kde jste přestali.

I pro hry a filmy ve Full HD

Za svou vysokou pracovní výkonnost vděčí ultrabooky procesorům Intel® Core, která mají také velmi výkonnou grafickou kartu. Díky tomu si na ultrabooku zahrajete nové hry nebo pustíte filmy ve Full HD. Díky velkému výkonu se můžete věnovat více činnostem zároveň.

Poslední a velmi důležitou komponentou ultrabooku je SSD nebo hybridní pevný disk. Klasické notebooky mají takřka vždy klasický disk, který není příliš rychlý a trpí při otřesech. Lepší modely ultrabooku mají jen výkonné SSD disky, až pětkrát rychlejší než ty klasické.

Nezapomínejte na bezpečnost

ultrabookySpolečnost Intel® vyvinula novou technologii určenou zvláště pro ultrabooky, kterou nazvala Anti-theft. Jde o čip, který je integrován na základní desce a v případě krádeže dokáže celý Ultrabook™ uzamknout, takže přestane fungovat a k datům se nikdo nedostane.

Potřebný software zakoupíte v prodejnách nebo na internetu u společnosti Datart. Intel® Anti-theft pomáhá také vystopovat a navrátit přístroj majiteli v případě jeho krádeže. Pokud máte v Ultrabooku i citlivá data, můžete je na dálku smazat. Více informací můžete také zjistit na stránkách www.compcare.cz.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů