Mikrovlnné trouby

U samostatně stojících mikrovlnných přístrojů si vyberte pokud možno takový, který toho umí více než jen používat mikrovlny. Grilujte s nimi, pečte v horkém vzduchu, vařte, co vás napadne.

 

 

mikrovlnné troubyChcete koupit novou mikrovlnnou troubu?

Pak máte na výběr z velké škály možností co do ceny, jejich vybavení i funkcí. Dobrá zpráva přitom zní, že i u spotřebičů, které patří mezi levnější a hodí se například na chatu, výrobci přidali spoustu funkcí, a nemusíte je tak používat pouze na ohřev již hotového jídla či na rozmrazování.

Mezi nejžádanější funkce již u těch nejlevnějších modelů patří rychlý ohřev a možnost roztopení na vysokou teplotu, která vašim pokrmům zaručí příjemnou kůrku. U některých mikrovlnných trub naleznete i vylepšený systém šíření mikrovln, které se vysílají ze tří míst a díky tomu do pokrmů mnohem lépe a hlavně rovnoměrněji proniknou.

Máte zálusk na troubu ještě všestrannější?

Pak se porozhlédněte po kategorii těch, kterým se říká multifunkční – svými dovednostmi se plně vyrovnají klasickým troubám, přitom se daleko snadněji nastavují.

Velkou předností tohoto typu trub je 6. Smysl. Jde o funkci, která poté, co do trouby vložíte nějaký pokrm, sama zjistí jeho počáteční stav (teplotu, citlivost na mikrovlny, jestli je zmražen, zchlazen nebo čerstvý) a očekávaný stav na konci procesu (rozmrazení, uvaření, zapečení). Podle výsledků zvolí mikroprocesor optimální výkon trouby.

mikrovlnné trouby

Pokud hledáte opravdu špičku v kategorii mikrovlnných trub, doporučujeme vám zaměřit se na trouby, které se kromě samotných mikrovln zaměřují na vaření v páře. Právě vaření v páře přitom odborníci na výživu doporučují, protože se při něm například v zelenině zachovává mnohem více živin než při klasické přípravě ve vroucí vodě.

 

 

Chcete veškerých výhod mikrovlnné trouby využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční dobu cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový. Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů