basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Chladničky

Pro nové spotřebiče z dílen výrobců ledniček není nic nemožné. A to vše za stále nižší spotřeby energie. Novinky na trhu mezi ledničkami zaujmou nejen převratnými funkcemi, které pomáhají udržet potraviny čerstvé nebo zmrazené, ale také promyšleným uspořádáním a zdánlivými drobnostmi, jako je nový typ vnitřního osvětlení.

 

 

chladničkyPotraviny stále čerstvé jako v den nákupu?

Ledničky bez pomoci vyhodnotí, v jakém stavu se nachází v nich uložené potraviny a tomu přizpůsobí svůj provoz. U mnoha nových ledniček by byla škoda do nich potraviny naskládat bez ladu a skladu, když pro ně mají vyčleněné přihrádky. Jde třeba o poličky na víno i přihrádky na mléčné výrobky či třeba přihrádku na bobulové plody.

Mnoho výrobců své ledničky vybavilo i boxy pro správné uchovávání různých druhů potravin. Takto uchovávané potraviny vydrží čerstvé až třikrát delší dobu oproti potravinám skladovaným v obyčejné lednici, která nedisponuje speciálními chladícími částmi pro uchovávání ovoce, zeleniny, masa, ryb a mléčných výrobků. Jsou totiž udržovány v optimální teplotě a vlhkosti.

Dnešní ledničky nejenže chladí, ale v mnoha z těch nejlepších je vzduch rozháněn ventilátorem tak, aby rovnoměrně cirkuloval uvnitř přístroje, a tím pádem se bez potíží dostal ke všem potravinám.

chladničky Velké americké chladničky

Samostatnou kategorií tvoří americké ledničky - patří sice do vyšší cenové kategorie, ale také toho mnohem více nabízejí. Jejich výrobci stále přicházejí s novými a novými vylepšeními.

Miniaturní cestovní chladničky

Zapomenout nesmíme ani na cestovní chladničky. Díky nim můžete čerstvé a chlazené potraviny či nápoje konzumovat nejenom na výletě, ale také na dovolené nebo při dlouhé cestě autem. Mnohé cestovní chladničky je totiž možné připojit na 12V (osobní auta) nebo 24V (nákladní auta).

 

Společně s nákupem nové chladničky chcete určitě získat i jistotu stabilního a dlouhého fungování spotřebiče. A jelikož je zákonem stanovená záruční lhůta pouze dvouletá, nabízíme vám možnost prodloužit si ji. Prodloužená záruka od společnosti Datart až na pět let vám tak přinese bezproblémové a bezplatné vyřízení reklamace v případě, že se lednice během prvních pěti let provozu porouchá.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů