Vestavné myčky

Mnoho lidí považuje myčku za vůbec nejlepší kuchyňský vynález a není divu, takovou úsporu času a práce nabídne málokterý jiný domácí spotřebič.

 

 

Vybírejte ze široké nabídky

vestavné myčkyNabídka myček pro vestavbu si nijak nezadá s nabídkou samostatně stojících spotřebičů. I tady můžete vsadit na úspornost, ohleduplnost vůči nádobí a také na stále účinnější mytí a sušení.

Neviditelný pomocník

Vestavné myčky navíc umí dokonale splynout s kuchyňskou linkou, takže nenarušují její vzhled. Jsou k mání ve dvou provedeních – buď z myčky vidíte čelní ovládací panel v různých barevných variantách, nebo má spotřebič čelní panel ukrytý v horní hraně dvířek a ovládat jej můžete až po otevření myčky.

Obě řešení mají své výhody, u prvního je to větší přehlednost panelu i toho, co myčka zrovna dělá, druhé řešení – plně integrovanou myčku – pak volí lidé, kterým hodně záleží především na celkovém vyznění kuchyňské linky, které by mohl viditelný panel narušit.

vestavné myčkyDobrá volba pro každého

Koupě myčky není žádnou zhýralostí ani v případě, že zatím žijete sami nebo jen ve dvou. Můžete začít se spotřebičem o šířce 45 centimetrů, nemusíte ani mýt nádobí každý den. Spotřebič ale rozhodně oceníte, když například pozvete přátele na večeři. Určitě vám mnohé ulehčí taková myčka, která umožňuje naprogramovat spuštění mytí nádobí až 24 hodin předem a využít tak výhodných tarifů za spotřebu elektřiny mimo špičku.

Co všechno dokáží?

Čím dál více myček nabízí automatický program, v jehož rámci přístroj sám rozhoduje o všech potřebných nastaveních tak, aby se nádobí umylo co nejlépe a přitom na to padlo co nejméně vody a elektrické energie.

Další funkce například umí monitorovat znečištění vody a v závislosti na něm upravuje charakteristiku mytí. Jiná funkce dokonce kontroluje mycí vodu infračerveným paprskem a díky tomu si při zjišťování přítomnosti i těch nejmenších částeček potravin, tuků nebo zbytků čisticího prostředku vede skutečně dobře.

Nádobí je nejen čisté, ale skutečně efektivně zbavené všech bakterií. K účinnosti mytí přispívá i promyšlené řešení vnitřního uspořádání včetně zásuvky na příbory.

 

Nákupem kvalitních spotřebičů by ovšem starost o vaši kuchyni skončit neměla. Aby byla vaše kuchyně dokonalá, přenechejte instalaci spotřebičů profesionálům. Odborná instalace vestavných spotřebičů od společnosti Datart vám zaručuje profesionální a kvalitní instalaci nejen myčky, ale i dalších vestavných spotřebičů.

A aby bylo o novou myčku postaráno opravdu dokonale, prodlužte jí záruku! Prodloužená záruka Datart vám poskytne až pětiletou garanci bezplatného servisu a bezproblémové vyřízení reklamace v případě poruchy zakoupené myčky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů