Vestavné mikrovlnné trouby

Je sice pravda, že tyto vestavné přístroje jsou většinou dražší než stejně výkonné samostatně stojící spotřebiče, nicméně vyšší investice se vám vrátí mimo jiné v tom, že je díky jejich designu snadno sladíte s ostatním vybavením. Když například umístíte mikrovlnnou troubu nad klasickou pečící, zbude vám dost možná místo i na zásuvku pro ohřívání jídelního nádobí.

 

 

vestavné mikrovlnné troubyPlánujete novou kuchyňskou linku?

Zvažte, zda si do ní nedáte vestavnou mikrovlnnou troubu, ušetříte tak místo na lince. Možná by se pro ni našlo místo i ve vaší stávající kuchyni. Kdo si jednou pořídil mikrovlnku, většinou na tohoto pomocníka nedá dopustit.

Jenže zároveň hodně lidem vadí, že mikrovlnná trouba zabírá místo na kuchyňské lince. Pro takový případ se přitom nabízí řešení v podobě mikrovlnek vestavných.

 

Jaký přístroj je ten pravý?

vestavné mikrovlnné torubyMusíte se však rozhodnout, zda si koupíte přístroj, který je pouze monofunkční mikrovlnkou – což v dnešní době ovšem znamená i tak celou řadu funkcí nebo pro přístroj, který kromě vlastních mikrovln nabízí například horký vzduch, gril či dokonce pečení chleba.

Ceny mikrovlnných trub se hodně liší, dražší přístroje mimo jiné vynikají delší životností.

Nižší cenová kategorie

I mikrovlnné trouby v nižší cenové hladině mají bytelnou konstrukci a celou řadu dalších vychytávek. Za všechny jmenujme například speciální programy pro přípravu nejrůznějších pokrmů, od ryb a masa až po dezerty.

Určitě i v této cenové kategorie naleznete modely s funkcí rozmrazování podle váhy a požadovaného času a jako bonus můžete použít také gril či horký vzduch, díky němuž si v troubě upečete chleba. To může vyhovovat těm, kdo mají pekárnu, v níž chleba zadělají, ale chutná jim víc, když se upeče v troubě.

Raději byste klasickou mikrovlnnou troubu? Může být, výběr těch vestavěných je rok od roku širší a výrobci myslí i na ty, kdo na ně nemají zase tolik místa.

Dražší modely

U dražších modelů vestavných mikrovlnných trub naleznete pokročilejší funkce a programy pro přípravu a úpravu potravin. Za všechny jmenujme například distribuci mikrovln 3D, která zajišťuje jejich dokonalé šíření uvnitř trouby. Dosahuje toho díky tomu, že je vysílá ze tří míst, takže pronikají do jídla skutečně rovnoměrně.

U těchto spotřebičů výrobci nabízejí víc než pouhý mikrovlnný ohřev. Pomocí mikrovln můžete zdravě vařit v páře díky speciálně navržené nádobě, do které stačí nalít vodu a využít předprogramovaného nastavení pro přípravu brambor, zelenin, ryby a zmražené zeleniny.

U několika mikrovlnných trub nalezneme i paměťovou funkci, díky níž si můžete uložit postup při ohřevu oblíbených potravin – ocení to například rodiče větších dětí, které si po příchodu ze školy samy ohřívají jídlo.

 

Nákupem vhodné mikrovlnné trouby by ovšem váš nákup končit neměl. Svěřte odborníkům i zabudování tohoto spotřebiče. Odborná instalace vestavných spotřebičů od společnosti Datart vám zaručuje profesionální a kvalitní zabudování všech vestavných spotřebičů.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se vestavných spotřebičů, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou infolinku nebo na specialisty v kamenných prodejnách.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů