Vestavné lednice

Vybíráte novou vestavnou ledničku, která padne do vaší kuchyně jako ulitá a navíc vám dokáže ušetřit spoustu peněz? Můžete být klidní, to vůbec nebude problém, volit přitom můžete v různých cenových hladinách.

 

 

vestavné chladničkyStejné funkce jako u klasické chladničky

Zapomeňte na to, že by vestavné ledničky byly pouhými chudými příbuznými, jejichž jedinou výhodou je, že se dají zabudovat do linky. Naopak, najdete mezi nimi i spotřebiče nejvyšší třídy.

Kvalitní a úsporné

Již v kategorii těch nejlevnějších vestavných ledniček najdeme velice výkonné spotřebiče s opravdu nízkou spotřebou energie. Další výhodou těchto ledniček je i nízká hlučnost při provozu, což z nich činí skvělého kandidáta na umístění v obytné kuchyni.

I tyto nejlevnější spotřebiče jsou vybaveny výkonným mrazákem. Ty mnohdy disponují řadou užitečných funkcí.

Můžete tak v případě potřeby rychle zamrazit nově nakoupené potraviny nebo v mžiku vytvořit ledové kostky pro namíchání koktejlů.

 

 

vestavné chladničky Dražší modely přinášejí daleko více

Pokud jste ochotni za nákup nové vestavné lednice připlatit, můžete do své kuchyně zabudovat ledničku s dotykovým LCD displejem, díky němuž lze přehledně sledovat a ovládat vnitřní teplotu.

Ovládání je tak citlivé, že přesné nastavení můžete zadat pouhým letmým dotykem prstu. U těchto modelů z vyšší cenové hladiny nalezneme všechny funkce, které se vyskytují u levnějších variant.

Samozřejmě za více peněz získáte i kvalitnější zpracování a více funkcí. Jednou z nich může být i funkce, která kromě rychlého zmrazení nových potravin umí i ty již zmrazené potraviny „oteplit“.

Péče o nakoupené potraviny

Kdo hledá skutečně dokonalou péči o potraviny, jimž při nákupu jistě také věnuje velkou pozornost, měl by se poohlédnout po spotřebiči s funkcemi, které se kromě vlastního chlazení a mrazení zaměřují právě tímto směrem.

Takové lednice disponují mnoha funkcemi, které udržují potraviny v ideální teplotě a vlhkosti. Takto uchovávané potraviny vydrží čerstvé až třikrát delší dobu oproti potravinám skladovaným v obyčejné lednici, která nedisponuje speciálními chladícími částmi pro uchovávání ovoce, zeleniny, masa, ryb a mléčných výrobků.

 

Přejete si mít svou kuchyni opravdu dokonalou? Přenechejte instalaci vestavných spotřebičů profesionálům. Instalace vestavných spotřebičů od společnosti Datart vám zaručuje profesionální a kvalitní zapojení nejen lednice, ale i dalších spotřebičů. Pokud se o svou lednici chcete postarat opravdu ve všech směrech, určitě neváhejte s prodloužením záruky.

Prodloužená záruka od společnosti Datart vám přináší až pětiletou jistotu bezproblémového provozu lednice. Pokud se s ní cokoliv během tohoto období stane. Starosti s vyřízením reklamace přenechejte nám.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů