Vestavné kávovary

Vestavné kávovary se hodí všude tam, kde plánujeme novou kuchyni. Je dobré s nimi počítat již od prvopočátku plánování a zakomponovat je do sestavy. Mají jen jednu drobnou vadu: většina z nich neumí česky.

 

vestavné kávovaryČerstvě namletá káva

Pokud zvolíte první variantu, přístroj kávu sám čerstvě namele pro každou porci. Do zásobníku na kávu se klidně může vejít i kilogram zrnkové kávy. Tyto kávovary také mohou mít trysku na mléko a systém jednoduchého čištění. Po každém spařování kávy se veškeré vnitřní vedení propláchne čistou vodou, aby v něm nezůstala vychladlá a odstátá voda.

Mohou být vybaveny i druhým samostatným topným systémem, který se při přípravě většího množství šálků stará o to, abyste měli bez čekání přístup k výdeji kávy, páry a horké vody. Mlýnek je tichý, jemnost mletí kávy i její teplotu je možné volit ve více úrovních. Co všechno můžete svým přátelům nabídnout? Na co budou mít chuť! Vyrobí extra silné espreso stejně jako latté macchiato.


vestavné kávovaryKávovary na kapsle

Určitě si nevyberete špatně ani v případě, zvolíte-li kávovar na kapsle.  Budete moci volit z několika chuťových variant kapslí, nastavíte si jeden z mnoha individuálních programů pro přípravu kávy.

 

Mnohé kávovary jsou také vybaveny dvěma nerezovými průtokovými ohřívači – jedním pro přípravu kávy a druhým pro páru. Samozřejmě u tohoto typu kávovarů naleznete automatické čistící programy a odvápňovací systém.

 

Nákupem vysněného kávovaru by ovšem váš nákup končit neměl. Svěřte odborníkům i zabudování tohoto spotřebiče. Odborná instalace vestavných spotřebičů od společnosti Datart vám zaručuje profesionální a kvalitní zabudování všech vestavných spotřebičů. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se vestavných spotřebičů, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou infolinku nebo na specialisty v kamenných prodejnách.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů