Sklokeramické varné desky

Moderní elektrické sklokeramické varné desky mají už docela slušnou akceleraci. Některé využívají zdokonalených konstrukcí topné spirály, které spočívají například v použití tepelně odolnějších odporových materiálů, hustším a tenčím vinutí.

 

 

sklokeramické varné deskyElektřina všudypřítomná

Možná i proto můžeme právě zde zaznamenat dynamický vývoj. Před nákupem se ovšem informujte, zda příkon proudu ve vaší domácnosti tuto desku dovoluje používat. Tyto desky většinou vyžadují přívod na 380 V a mají příkon až 7 kW.

V činžovních domech, které byly původně vybaveny plynovými spotřebiči, tomu tak většinou není. Instalaci elektrických varných desek je žádoucí svěřit odborníkovi. Pokud desku připojíte sami a nesprávně, výdaj za její opravu značně převýší částku, kterou dáte za odborné připojení.

Na co si dát pozor

Při nákupu sklokeramické varné desky je třeba počítat s tím, že peněženka se trochu víc prohne, náklady na provoz jsou vyšší než u plynu a indukce. Problém je také, když zateče tekutina mezi rám a sklokeramický materiál.

sklokeramické varné deskyA pozor na cukr, ten této desce opravdu vadí. Na elektrické sklokeramické desky se doporučuje nádobí s bezchybně rovným zabroušeným dnem, případně z varného skla.

Při výběru vhodné varné desky určitě nezapomeňte ani na to, že naprostá většina výrobců varných desek vyžaduje odbornou instalaci spotřebiče pro uznání zákonné záruky. Tuto starost však bez obav přenechejte nám. Odborná instalace vestavných spotřebičů od společnosti Datart zajistí odbornou a profesionální instalaci spotřebičů ve vaší kuchyni.

A když už jsme nakousli téma zákonné záruky, co takhle si záruku u varné desky prodloužit na pět let? Vždyť co může být lepšího než pět let klidného spánku a vědomí, že pokud se s výrobkem cokoliv stane, Datart se postará o opravu výrobku, dokonce i o výměnu za nový kus v případě neopravitelné závady. Pokud se vám tato představa zamlouvá, je pro vás Prodloužená záruka Datart tím pravým řešením.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů