Rychlovarné konvice

Většina lidí zahajuje den horkým čajem nebo kávou. Těžko se tak obejdou bez pořádné varné konvice, kterou pak během dne využijí ještě několikrát.Lékaři se shodují na tom, že vydatná snídaně, která vás nabije energií na celý nadcházející den. Dvojnásob to bude platit, pokud si na její přípravu přizvete na pomoc novinky z kategorie varných konvic či sendvičovačů.

 

 

rychlovarné konviceDalší funkce navíc

Mají mnoho nových funkcí, na které jste ještě nedávno nejspíše ani nepomysleli - namátkou funkce, která vám pouhým stisknutím tlačítka zařídí vodu přesně ohřátou například na zelený nebo bílý čaj. Také umí připravit vodu na přesně danou teplotu nebo udrží ohřátou vodu teplou až dvacet minut.

To je novinka, která z varných konvic dělá mnohem více než pouhého sluhu na ohřívání vody. Díky přesnému nastavení teploty si totiž můžete napříště dopřát třeba svůj oblíbený čaj připravený přesně při doporučované teplotě, která dá nejlépe vyniknout všem jeho vlastnostem.

Mimochodem, nemějte výrobcům varných konvic za zlé, že spotřebiče, respektive jejich podstavce mají jen krátké šňůry. Důvod je nasnadě, díky tomu bude konvice stát na lince někde v rohu nebo u stěny poblíž zásuvky a na minimum klesne riziko, že na sebe konev plnou horké vody vy nebo vaše děti strhnete, což u dlouhých šňůr hrozilo.

 

Chcete veškerých výhod vaší nové rychlovarné konvice využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční doby cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový. Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů