Kávovary

Ranní vstávání miluje málokdo, ale dá se tomu trochu pomoci. Příjemná hudba a vůně kávy například? Domácí kávovary jdou těm, kteří se probouzejí pomalu, vstříc. Dokážou toho čím dál víc, jsou samostatnější.

 

 

kávovaryNa kapsle

Máte-li rádi přímou cestu, vsaďte na kapsle. Mezi extrémně rychlé kávovary rozhodně patří Krups Dolce Gusto ze série piccolo, příjemná cena i výkon, spolehlivý provoz a roztomilý vzhled z něj dělají málem domácího mazlíka.

Ale nemylte se, dosahuje profesionálního tlaku 15 barů! Kamarádí však výhradně s kapslemi Nescafé. Jsou snadno aplikovatelné, obsahují tu nejlepší praženou mletou kávu Arabica, jsou vzduchotěsné, speciálně navržené tak, aby byl každý připravovaný šálek kávy čerstvý. Optimalizují tlak pro každou ze široké nabídky příchutí. Chytrost těch mašinek udivuje.

kávovary Pákové přístroje

Chcete se na chvíli proměnit v profesionálního baristu? Sáhněte po pákovém přístroji. U většiny těchto kávovarů lze použít mletou i porcovanou kávu. Termoblok zajišťuje průběžný ohřev vody, teplotu kontroluje elektronika, přístroj je tedy rychlý a energeticky úsporný.

Jako od profesionála

To skutečné božstvo se jmenuje plnoautomat. Namele kávu, každou porci těsně před přípravou, aby byla čerstvá. Mile vás osloví, zeptá se, jakou kávu má připravit, připomene, že máte vysypat lógr či doplnit vodu. A na vás zbude provést jeden stisk.

Můžete mít občas i pocit, že je chytřejší než vy (zvláště po ránu), ale snadno to ustojíte a za profesionální presíčko, kapučínko a jiné lahodnosti rádi odpustíte. Vždyť je to nakonec úleva, když chvíli někdo myslí za vás, byť je to jen mašinka na kávu.

Navíc vám byt časem natrvalo provoní lehounkým kávovým aroma. To dělá ten mlýnek! Co dodat? Když kávový plnoautomat rozsvítí svůj displej a řekne vám Dobrý den, je i pro notorické sovy ráno přijatelnější.

kávovary

 

Chcete veškerých výhod vašeho nového kávovaru využívat i v případě, že se porouchá? Záruka bleskové výměny od společnosti Datart vám to umožní. Pokud se s výrobkem během záruční doby cokoliv stane, bude vám na naší prodejně vyměněn za nový.

Neobávejte se tak dlouhého vyřízení reklamace, během něhož byste nemohli výrobek používat. U dražších kávovarů je dokonce možné prodloužit si záruku. Prodloužená záruka Datart vám přinese po dobu až pěti let jistotu, že v případě poruchy kávovaru se nebudete muset starat o jeho opravu. Vše za vás zařídíme my.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů