basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Jak vybrat správný tyčový mixér?

Obecně se mixéry dělí na tyčové, stolní, ruční šlehače a sekáčky. Velice důležité je zvážit, k čemu konkrétně a jak často se bude mixér využívat. Tyčový mixér je nejpohodlnější a nejpohotovější variantou. Dá se používat bez zbytečného špinění dalšího nádobí rovnou v nádobě, v které se jídlo připravuje. Mezi jeho nevýhody ovšem ale patří fakt, že není určen na delší mixování. V průběhu celého procesu se totiž stále musí držet spouštěcí tlačítko.

V čem se liši?

Hlavní rozdíly mezi jednotlivými mixéry jsou v dodávaném příslušenství. S mixéry je možné buď pouze mixovat, nebo s použitím nástavců šlehat, sekat či drtit. Většina tyčových mixérů má odnímatelnou mixovací tyč. Tu je možno jednoduše umýt v myčce a po jejím vyjmutí používat další nástavce, které jsou přiloženy k základní výbavě.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů