Grily

Nemusíte hned vlastnit velký zahradní gril, aby se z vás stala hvězda každé party. Nové kompaktní a přitom výkonné grily můžete umístit třeba doprostřed velkého jídelního stolu. Stolní grily možná nejsou tak romantické jako ty velké zahradní, v nichž se topí dřevěným uhlím a lákají mimo jiné i vůní kouře, ale na druhou stranu mají jedno velké plus.

 

 

Zdravější jídlo

grilyJídlo, které na nich připravíte, bude mnohem zdravější. Navíc si ho můžete dopřát bez ohledu na venkovní počasí. Od moderních stolních grilů se dočkáte jak šťavnatých steaků s chutnou kůrkou, tak opečené a přitom nepřipálené zeleniny. Opékat jídlo můžete buď na speciální grilovací desce uzpůsobené pro vysoké teploty nebo třeba na přírodním kameni.

V nabídce najdete i takzvané raclette grily pro přípravu stejnojmenné švýcarské pochoutky, jejímž základem je roztavený horký sýr. Tak na co pozvete své hosty?

Přinášíme několik tipů na přístroje, které by se vám mohly hodit coby doplněk vybavení ve vaší kuchyni.

Moderní stolní grily

Moderní stolní grily dokážou díky použití moderních materiálů připravit jídlo tak, že je uvnitř šťavnaté, zatímco na povrchu láká k zakousnutí křupavá kůrčička, která udrží všechny chutě a vůně uvnitř. Dokonce můžete na pečící plochu položit jídlo, které chcete připravit, ještě zmrzlé.

U velké většiny grilů najdete grilovací plochu s dvojí strukturou povrchu - dvě třetiny jsou drážkované, třetina hladká. První se více hodí pro grilování masa, druhá je ideální na opékání zeleniny.

grily Raclette grily

Zvláštní kategorii mezi grily představují ty, které se zaměřují na raclette. Samozřejmě vedle toho zvládnou i klasické grilování na rozpálené ploše. Chcete grilovat pod širým nebem? I tady najdete mezi malými grily řešení.

Při grilování si co do atmosféry a dosažení typické chutě grilovaných pokrmů nijak nezadá s velkými grily kotlovými či plynovými.

 

Děsíte se toho, že gril vypoví službu těsně před začátkem grilovací party? Blesková výměna od společnosti Datart vás těchto obav zbaví. Pokud se s výrobkem ve dvouleté záruční době cokoliv stane, na našich prodejnách vám jej ihned vyměníme za jiný. Nebudete tak muset čekat na standardní vyřízení reklamace, které může trvat až 30 dnů.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů