basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Konzole + hra zdarmaDlouho vás lákalo dobrodružství s PlayStation 4 a doteď jste se neodhodlali na ty napínavé, perfektní a kvalitní herní zážitky? Do děje plného těch nejlepších detailů díky podpoře HDR vás vtáhnou exkluzivní tituly. Teď se skutečně vyplatí skočit do dnů plných hraní! Tak se připravte, máme slevy na vybrané hry jako Death Stranding, Spider-Man či The Last of Us a mnohem víc! Najdete mezi nimi tu, jejímž hrdinou se chcete stát? Připravte si PlayStation 4, Gamepad, využijte slevy a jděte si pro vítězství!

Nemáte PlayStation či Gamepad? Nezoufejte, kromě slev na vybrané hry si můžete udělat radost i koupí PlayStationu 4, ke kterému získáte vybranou hru zdarma! Vybranou hru získáte zdarma i ke Gamepadu na PlayStation. A co ještě? Bonusové výhody a skvělé roční předplatné s kartou PlayStation Plus Card Hang 365 Days, kterou teď koupíte za exkluzivní cenu!

Akce platí do 8. 6. 2020. 

Konzole + hra zdarma

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • LAN (Ethernet)
  Wi-Fi
  HDMI
  Další parametry
  Podpora paměťových karet

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů