basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Sluchátka AKG

Sluchátka

Filtrovať môžete podľa:

Cena
1689-1689|1984-1984|1999-1999|2599-2599|3997-3997|3999-3999|8990-8990
Další technické parametryFiltrování výsledků
 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Typ sluchátek
  Akustický systém
  Vhodné pro sport
  Další parametry
  Mikrofon
  Ovládání hlasitosti
  Typ přenosu
  Typ konektoru
  Délka přívodního kabelu
  0-0|1-1
  Noise Cancelling
  Barva
  True wireless
  Hi-fi sluchátka
  Dětská sluchátka

Zobrazuji 1 - 8 ze 8

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Sluchátka patří k základní výbavě každého milovníka hudby nebo filmů a seriálů. V dnešní době chytrých telefonů máme naši multimediální zábavu vždy u sebe na každém kroku a sluchátka pomáhají k tomu, abychom s nimi nerušili okolí a zároveň okolí nenarušovalo náš zážitek.

Existuje celá řada kategorií sluchátek, z nichž si můžete ty své vybrat. Při hledání je vhodné znát účel, cenovou kategorii i vlastnosti, které od sluchátek požadujete. Nejdůležitější je si hned na začátku ujasnit, jaký druh požadujete.

Sluchátka bezdrátová nebo s kabelem

Vyberte si mezi sluchátky s kabelem nebo bezdrátovými sluchátky. Kabelová sluchátka jednoduše připojíte ke svému chytrému telefonu, tabletu, hudebnímu přehrávači nebo počítači a bez prodlev se vám zvuky začnou linout přímo do uší. Bezdrátová sluchátka spojíte prostřednictvím integrovaného Bluetooth nebo technologie NFC se svým zařízením. Výhodou bezdrátových sluchátek je velká flexibilita. Jejich dosah se často blíží k hranici deseti metrů, zatímco kabel je dlouhý jeden až dva metry. Výjimku tvoří sluchátka k televizi, která mají kabel prodloužený na tři až deset metrů. U volby sluchátek s kabelem volte taková, u kterých se kabel nezamotává, ušetříte tím čas i nervy.

Sluchátka přes hlavu nebo špunty do uší

Pohodlné nošení zaručí sluchátka přes hlavu, kterých najdete u výrobců jako Philips, Sony, Koss, Panasonic nebo Urbanears, a to jak s kabelem, tak bezdrátové. Pokud si však chcete hudbu vychutnat naplno, vyzkoušejte špunty do uší, které nabízí ještě intenzivnější zážitek. Špunty jsou většinou s kabelem, ale najdete je u spousty kvalitních značek i v bezdrátové podobě s Bluetooth.

Sluchátka pro hraní i fitness

Sluchátka doplňují styl každého z nás. Vyrábí se v různých barvách i stylech. Skvěle vám padnou ke každému outfitu, ať už je máte v uších na cestě do práce, nebo při fitness a sportovních aktivitách. Sportovní sluchátka jsou zpravidla bezdrátová, abyste mohli mít volnost pohybu. Často bývají také vodotěsná, odolná proti potu a nečistotám. Hráčům počítačových her přijdou vhod herní sluchátka s mikrofonem, s nimiž se domlouvají na taktikách se svými spoluhráči, nebo se snaží zastrašit protivníky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů