basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Ptali jste se někdy jako děti, proč je tak drahé natočit film? Nejde jen o herce, ale i výbavu kameramana. Aby video za něco stálo, je potřeba mít co točit, ale i čím točit. Do tohoto seznamu se však musí vejít víc věcí, než samotná kamera.

Bez digitální kamery se dnes už asi neobejdete. I když jsou velmi kompaktní (v případě outdoorových akčních kamer opravdu maličké, aby nevadily namontované na různých držácích a jiném příslušenství), bez transportní brašny na videokameru se neobejdete – i malé kamery totiž rychle vybijí baterku, takže na celý den musíte mít akumulátorů několik. A poztrácet je nechcete.

Dál je třeba mít na co nahrávat. Od kazet, disků a jiných záznamových médií se částečně upouští ve prospěch paměťových karet. Ty jsou maličké, ale kapacitu mají značnou. Vybírejte hlavně ty, které mají vysokou zápisovou rychlost!

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů