basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Ptali jste se někdy jako děti, proč je tak drahé natočit film? Nejde jen o herce, ale i výbavu kameramana. Aby video za něco stálo, je potřeba mít co točit, ale i čím točit. Do tohoto seznamu se však musí vejít víc věcí, než samotná kamera.

Bez digitální kamery se dnes už asi neobejdete. I když jsou velmi kompaktní (v případě outdoorových akčních kamer opravdu maličké, aby nevadily namontované na různých držácích a jiném příslušenství), bez transportní brašny na videokameru se neobejdete – i malé kamery totiž rychle vybijí baterku, takže na celý den musíte mít akumulátorů několik. A poztrácet je nechcete.

Dál je třeba mít na co nahrávat. Od kazet, disků a jiných záznamových médií se částečně upouští ve prospěch paměťových karet. Ty jsou maličké, ale kapacitu mají značnou. Vybírejte hlavně ty, které mají vysokou zápisovou rychlost!

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů