Prestigio

Prestigio je mezinárodní značka, která již více než 15 let nabízí široký sortiment spotřební elektroniky pro domácnosti, firmy i vzdělávací instituce. Společnost prodává výrobky ve 30 zemích po celém světě a za dobu své existence již prodala přes 25 milionů zařízení.

Mezi produkty společnosti patří chytrá zařízení a příslušenství nebo inovativní řešení pro podnikání a vzdělávání. Společnost Prestigio představila první interaktivní klávesnici na světě, která disponuje  integrovaným touchpadem v klávesách, chytré reproduktory, přenosné akustické systémy, skryté bezdrátové nabíječky nebo grafenové powerbanky – a to je jen začátek. Slogan společnosti týkající se vydávání nových produktů zní „Umění špičkové technologie“, protože speciální pozornost je věnována inovacím, kvalitním prémiovým materiálům a moderním technologiím.

Značku Prestigio vlastní společnost ASBISC Enterprises Plc., jeden z předních distributorů IT produktů na trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Její výrobní, návrhářské a technické závody lze najít v Evropě, Číně a Bělorusku. Společnost Prestigio má kanceláře v 15 zemích v různých regionech, včetně Společenství nezávislých států, Ukrajiny, Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Nejprodávanější produkty Prestigio

Zobrazit více produktů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů