basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

DATART.CZ rozšířil výdejní místa o prodejny PONT

(2. 4. 2014, Praha) Datart International umožňuje svým zákazníkům vyzvedávat si své objednávky na prodejnách PONT. Spolupráce Datartu s prodejní sítí PONT tak nabízí jedinečnou možnost, kdy si elektroniku můžete vyzvednout cestou z práce na nádraží.

Jak nová výdejní místa fungují?

Systém vyzvednutí zboží v prodejně PONT je velmi jednoduchý. Všechno zadáte prostřednictvím online formuláře na www.datart.cz, kde si objednáte zboží a vyberete pobočku, na níž si chcete produkt přebrat. Úhradu uskutečníte pomocí online platby. Výrobek si bude moci zákazník vyzvednout v Praze již ten samý den a mimo Prahu druhý den po jeho objednání. Dovoz produktu na prodejnu je zcela bezplatný.

Nová výdejní místa jsou tedy podmíněna platbou předem přes internet. Z platebních metod se nabízí služby Pay Pal, platba kartou nebo prostřednictvím platebních bran konkrétních bank. Obchody PONT však fungují pouze jako výdejní místa, s reklamací nebo vrácením zboží se musíte obrátit přímo na prodejny nebo helplinku DATARTu.

PONTy – nejen obchod, především služby

S obchody PONT se u nás můžete setkat na většině významných vlakových nádraží. Aktuálně se síť rozrůstá o provozovny v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních. Seznam prodejen PONT můžete nalézt ZDE

Více informací o výdejních místech PONT

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů