DATART.CZ rozšířil výdejní místa o prodejny PONT

(2. 4. 2014, Praha) Datart International umožňuje svým zákazníkům vyzvedávat si své objednávky na prodejnách PONT. Spolupráce Datartu s prodejní sítí PONT tak nabízí jedinečnou možnost, kdy si elektroniku můžete vyzvednout cestou z práce na nádraží.

Jak nová výdejní místa fungují?

Systém vyzvednutí zboží v prodejně PONT je velmi jednoduchý. Všechno zadáte prostřednictvím online formuláře na www.datart.cz, kde si objednáte zboží a vyberete pobočku, na níž si chcete produkt přebrat. Úhradu uskutečníte pomocí online platby. Výrobek si bude moci zákazník vyzvednout v Praze již ten samý den a mimo Prahu druhý den po jeho objednání. Dovoz produktu na prodejnu je zcela bezplatný.

Nová výdejní místa jsou tedy podmíněna platbou předem přes internet. Z platebních metod se nabízí služby Pay Pal, platba kartou nebo prostřednictvím platebních bran konkrétních bank. Obchody PONT však fungují pouze jako výdejní místa, s reklamací nebo vrácením zboží se musíte obrátit přímo na prodejny nebo helplinku DATARTu.

PONTy – nejen obchod, především služby

S obchody PONT se u nás můžete setkat na většině významných vlakových nádraží. Aktuálně se síť rozrůstá o provozovny v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních. Seznam prodejen PONT můžete nalézt ZDE

Více informací o výdejních místech PONT

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů